JJ

48 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 38.5% (5/13) 55.2% (16/29) 13 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 13 ігор 0.00 за 29 ігор 13 ігор · мало
Мирний 14.3% (1/7) 50.0% (11/22) 7 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало
Мафія 33.3% (1/3) 60.0% (3/5) 3 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 48
Win-rate 50.0% 24/48
Бали 24.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
шериф 60.0% 3/5
мафія 55.6% 5/9
мирний 43.8% 14/32

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 66.7%
мафія 9 18.8%
шериф 5 10.4%
дон 2 4.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
48 ігор

Активність

21 ігровий день · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
48 ігор · частки рахуються від них
1 2 4.2% 50.0% 1/2
2 2 4.2% 0.0% 0/2
3 6 12.5% 66.7% 4/6
4 6 12.5% 66.7% 4/6
5 2 4.2% 50.0% 1/2
6 8 16.7% 75.0% 6/8
7 7 14.6% 28.6% 2/7
8 8 16.7% 37.5% 3/8
9 5 10.4% 60.0% 3/5
10 2 4.2% 0.0% 0/2
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.1% 100.0% 1/1
2 1 3.1% 0.0% 0/1
3 2 6.2% 50.0% 1/2
4 2 6.2% 50.0% 1/2
5 2 6.2% 50.0% 1/2
6 6 18.8% 66.7% 4/6
7 6 18.8% 33.3% 2/6
8 6 18.8% 33.3% 2/6
9 4 12.5% 50.0% 2/4
10 2 6.2% 0.0% 0/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.