GandalfTheGrey

32 гри за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 57.1% (16/28) 0.0% (0/4) 28 ігор
Доп/гру 0.04 за 28 ігор 0.00 за 4 гри 28 ігор
Мирний 38.5% (5/13) 0.0% (0/4) 13 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 63.6% (7/11) — 11 ігор · мало
Дон 100.0% (3/3) — 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 32 клубні 24 · турнірні 8
Win-rate 50.0% 16/32
Бали 17.90 з них 1.00 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 100.0% 3/3
мафія 63.6% 7/11
мирний 29.4% 5/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 53.1%
мафія 11 34.4%
дон 3 9.4%
шериф 1 3.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 22 Tournament #1
У середньому топ-31.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 7 з 22

Останні турніри

7 з 22 топ-31.8%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 5.50 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 61.9% (13/21)
Максимум допів за гру
+0.50 · Tournament #1

Активність

7 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 3 9.4% 100.0% 3/3
2 1 3.1% 100.0% 1/1
3 4 12.5% 50.0% 2/4
4 4 12.5% 50.0% 2/4
5 3 9.4% 33.3% 1/3
6 7 21.9% 28.6% 2/7
7 1 3.1% 0.0% 0/1
8 2 6.2% 50.0% 1/2
9 4 12.5% 50.0% 2/4
10 3 9.4% 66.7% 2/3
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.8% 100.0% 2/2
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 2 11.8% 0.0% 0/2
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 6 35.3% 16.7% 1/6
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 11.8% 0.0% 0/2
10 1 5.9% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.