MrB

89 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 27.3% (3/11) 36.4% (8/22) 11 ігор · мало
Доп/гру 0.02 за 11 ігор 0.00 за 22 гри 11 ігор · мало
Мирний 33.3% (2/6) 43.8% (7/16) 6 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 0.0% (0/3) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 89 клубні 81 · турнірні 8
Win-rate 44.9% 40/89
Бали 40.38 з них 1.35 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 0.88 8 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 54.5% 6/11
мафія 53.8% 7/13
мирний 42.6% 23/54
шериф 36.4% 4/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 54 60.7%
мафія 13 14.6%
шериф 11 12.4%
дон 11 12.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 20 Spring-26
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 9 з 20

Останні турніри

9 з 20 топ-45.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 4 · бали 3.48 · допи +0.35 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
54 гри
Найкращий місяць
квітень 2026 — 48.0% (12/25)
Максимум допів за гру
+0.40 · №27265
Найбільший штраф
−0.50 · №29356

Активність

26 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
89 ігор · частки рахуються від них
1 11 12.4% 63.6% 7/11
2 7 7.9% 57.1% 4/7
3 10 11.2% 50.0% 5/10
4 5 5.6% 40.0% 2/5
5 13 14.6% 53.8% 7/13
6 8 9.0% 25.0% 2/8
7 4 4.5% 0.0% 0/4
8 7 7.9% 57.1% 4/7
9 14 15.7% 42.9% 6/14
10 10 11.2% 30.0% 3/10
54 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 13.0% 71.4% 5/7
2 3 5.6% 66.7% 2/3
3 7 13.0% 42.9% 3/7
4 4 7.4% 50.0% 2/4
5 10 18.5% 40.0% 4/10
6 3 5.6% 0.0% 0/3
7 1 1.9% 0.0% 0/1
8 3 5.6% 33.3% 1/3
9 11 20.4% 36.4% 4/11
10 5 9.3% 40.0% 2/5
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 2 18.2% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 50.0% 1/2
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 23.1% 100.0% 3/3
6 3 23.1% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 2 18.2% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.