luv

70 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 45.8% (11/24) 32.6% (14/43) 24 гри
Доп/гру 0.04 за 24 гри 0.00 за 43 гри 24 гри
Мирний 38.9% (7/18) 25.8% (8/31) 18 ігор
Шериф — 75.0% (3/4) 0 ігор
Мафія 50.0% (1/2) 25.0% (1/4) 2 гри · мало
Дон 75.0% (3/4) 50.0% (2/4) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 70 клубні 62 · турнірні 8
Win-rate 37.1% 26/70
Бали 28.10 з них 0.90 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
дон 62.5% 5/8
мирний 32.0% 16/50
мафія 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 50 71.4%
мафія 8 11.4%
дон 8 11.4%
шериф 4 5.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 22 Tournament #1
У середньому топ-36.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 8 з 22

Останні турніри

8 з 22 топ-36.4%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 5.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
70 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 55.6% (10/18)
Максимум допів за гру
+0.60 · №29087

Активність

26 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
70 ігор · частки рахуються від них
1 8 11.4% 50.0% 4/8
2 6 8.6% 33.3% 2/6
3 5 7.1% 20.0% 1/5
4 10 14.3% 40.0% 4/10
5 7 10.0% 28.6% 2/7
6 6 8.6% 33.3% 2/6
7 7 10.0% 28.6% 2/7
8 11 15.7% 54.5% 6/11
9 7 10.0% 28.6% 2/7
10 3 4.3% 33.3% 1/3
50 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 8.0% 25.0% 1/4
2 4 8.0% 25.0% 1/4
3 3 6.0% 0.0% 0/3
4 6 12.0% 33.3% 2/6
5 5 10.0% 20.0% 1/5
6 5 10.0% 40.0% 2/5
7 5 10.0% 20.0% 1/5
8 10 20.0% 50.0% 5/10
9 6 12.0% 33.3% 2/6
10 2 4.0% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 2 25.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 37.5% 66.7% 2/3
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.