Brie

24 гри за 2026 рік · остання гра 24 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (4/8) 37.5% (3/8) 8 ігор · мало
Доп/гру -0.01 за 8 ігор 0.00 за 8 ігор 8 ігор · мало
Мирний 50.0% (1/2) 40.0% (2/5) 2 гри · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія 33.3% (1/3) 50.0% (1/2) 3 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 24 клубні 20 · турнірні 4
Win-rate 37.5% 9/24
Бали 8.90 з них −0.10 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 41.7% 5/12
мафія 28.6% 2/7
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 50.0%
мафія 7 29.2%
дон 4 16.7%
шериф 1 4.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 4 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 22 Tournament #1
У середньому топ-86.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 19 з 22

Останні турніри

19 з 22 топ-86.4%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 4 · перемог 2 · бали 2.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
24 гри
Максимум допів за гру
+0.20 · Tournament #1

Активність

12 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 2 8.3% 100.0% 2/2
3 3 12.5% 0.0% 0/3
4 4 16.7% 25.0% 1/4
5 2 8.3% 50.0% 1/2
6 2 8.3% 50.0% 1/2
7 1 4.2% 0.0% 0/1
8 6 25.0% 50.0% 3/6
9 3 12.5% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 25.0% 33.3% 1/3
9 3 25.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 3 42.9% 0.0% 0/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.