Freeman

13 ігор за 2026 рік · 16 загалом ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (2/6) — 6 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 6 ігор — 6 ігор · мало
Мирний 33.3% (1/3) — 3 гри · мало
Мафія 0.0% (0/2) — 2 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 13
Win-rate 53.8% 7/13
Бали 7.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 66.7% 4/6
дон 50.0% 1/2
мафія 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 46.2%
мафія 5 38.5%
дон 2 15.4%
шериф 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор

Активність

6 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
13 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 2 15.4% 100.0% 2/2
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 50.0% 66.7% 2/3
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.