Christoph

58 ігор за 2026 рік · 144 загалом · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 28.6% (2/7) 52.9% (9/17) 7 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 7 ігор 0.02 за 17 ігор 7 ігор · мало
Мирний 33.3% (1/3) 41.7% (5/12) 3 гри · мало
Шериф 0.0% (0/2) — 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 100.0% (3/3) 2 гри · мало
Дон — 50.0% (1/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 58
Win-rate 44.8% 26/58
Бали 26.70 з них 0.30 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.50 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.7% 8/11
дон 60.0% 3/5
мирний 39.5% 15/38
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 65.5%
мафія 11 19.0%
дон 5 8.6%
шериф 4 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 18 з 21 March Mini Tournament (English)
У середньому топ-85.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 18 з 21

Останні турніри

18 з 21 топ-85.7%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 4.50 · допи +1.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
58 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №28371

Активність

31 ігровий день · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 3 5.2% 100.0% 3/3
2 4 6.9% 25.0% 1/4
3 6 10.3% 50.0% 3/6
4 11 19.0% 45.5% 5/11
5 9 15.5% 33.3% 3/9
6 9 15.5% 22.2% 2/9
7 4 6.9% 50.0% 2/4
8 7 12.1% 57.1% 4/7
9 4 6.9% 50.0% 2/4
10 1 1.7% 100.0% 1/1
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.9% 100.0% 3/3
2 3 7.9% 33.3% 1/3
3 2 5.3% 50.0% 1/2
4 9 23.7% 44.4% 4/9
5 8 21.1% 25.0% 2/8
6 7 18.4% 14.3% 1/7
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 10.5% 50.0% 2/4
9 2 5.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 3 27.3% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 3 27.3% 66.7% 2/3
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.