julianmustang

47 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (4/8) 41.2% (7/17) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 8 ігор 0.00 за 17 ігор 8 ігор · мало
Мирний 50.0% (2/4) 37.5% (3/8) 4 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (1/2) 42.9% (3/7) 2 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 47
Win-rate 46.8% 22/47
Бали 23.00 з них 0.60 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 54.5% 6/11
мирний 39.3% 11/28
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 59.6%
мафія 11 23.4%
дон 5 10.6%
шериф 3 6.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
47 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №27807

Активність

19 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 5 10.6% 80.0% 4/5
2 3 6.4% 0.0% 0/3
3 3 6.4% 33.3% 1/3
4 7 14.9% 57.1% 4/7
5 6 12.8% 50.0% 3/6
6 5 10.6% 0.0% 0/5
7 6 12.8% 50.0% 3/6
8 5 10.6% 60.0% 3/5
9 3 6.4% 33.3% 1/3
10 4 8.5% 75.0% 3/4
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 14.3% 75.0% 3/4
2 1 3.6% 0.0% 0/1
3 2 7.1% 0.0% 0/2
4 4 14.3% 50.0% 2/4
5 3 10.7% 66.7% 2/3
6 4 14.3% 0.0% 0/4
7 5 17.9% 40.0% 2/5
8 1 3.6% 100.0% 1/1
9 2 7.1% 0.0% 0/2
10 2 7.1% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 3 27.3% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 100.0% 2/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.