Chris

64 гри за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 90.9% (10/11) 44.4% (16/36) 11 ігор · мало
Доп/гру 0.05 за 11 ігор 0.00 за 36 ігор 11 ігор · мало
Мирний 100.0% (5/5) 50.0% (12/24) 5 ігор · мало
Шериф — 0.0% (0/3) 0 ігор
Мафія 83.3% (5/6) 50.0% (3/6) 6 ігор · мало
Дон — 33.3% (1/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 64 клубні 57 · турнірні 7
Win-rate 51.6% 33/64
Бали 31.90 з них 0.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.33 6 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 58.8% 10/17
мирний 55.3% 21/38
шериф 25.0% 1/4
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 38 59.4%
мафія 17 26.6%
дон 5 7.8%
шериф 4 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 18 з 20 Spring-26
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 18 з 20

Останні турніри

18 з 20 топ-90.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 2 · бали 1.40 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
47 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №29358
Найбільший штраф
−0.50 · №27867
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

29 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 3 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 21 32.8% 66.7% 14/21
2 7 10.9% 28.6% 2/7
3 3 4.7% 0.0% 0/3
4 4 6.2% 0.0% 0/4
5 4 6.2% 25.0% 1/4
6 2 3.1% 50.0% 1/2
7 3 4.7% 66.7% 2/3
8 1 1.6% 100.0% 1/1
9 10 15.6% 60.0% 6/10
10 9 14.1% 66.7% 6/9
38 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 15 39.5% 73.3% 11/15
2 4 10.5% 25.0% 1/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 7.9% 0.0% 0/3
5 3 7.9% 33.3% 1/3
6 1 2.6% 0.0% 0/1
7 1 2.6% 0.0% 0/1
8 1 2.6% 100.0% 1/1
9 4 10.5% 75.0% 3/4
10 6 15.8% 66.7% 4/6
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 23.5% 75.0% 3/4
2 2 11.8% 50.0% 1/2
3 2 11.8% 0.0% 0/2
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 23.5% 50.0% 2/4
10 2 11.8% 100.0% 2/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 40.0% 0.0% 0/2
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.