Sahil

64 гри за 2026 рік · остання гра 17 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 41.2% (7/17) 55.3% (26/47) 17 ігор
Доп/гру 0.08 за 17 ігор 0.00 за 47 ігор 17 ігор
Мирний 27.3% (3/11) 58.8% (20/34) 11 ігор · мало
Шериф 33.3% (1/3) 50.0% (1/2) 3 гри · мало
Мафія 100.0% (2/2) 42.9% (3/7) 2 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 50.0% (2/4) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 64 клубні 56 · турнірні 8
Win-rate 51.6% 33/64
Бали 35.30 з них 1.30 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.14 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 3/5
мафія 55.6% 5/9
мирний 51.1% 23/45
шериф 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 70.3%
мафія 9 14.1%
шериф 5 7.8%
дон 5 7.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 22 Tournament #1
У середньому топ-18.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 4 з 22

Останні турніри

4 з 22 топ-18.2%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 5 · бали 6.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
64 гри
Найкращий місяць
серпень 2026 — 64.7% (11/17)
Максимум допів за гру
+0.50 · Tournament #1
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

20 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 3 4.7% 0.0% 0/3
2 4 6.2% 75.0% 3/4
3 3 4.7% 33.3% 1/3
4 2 3.1% 100.0% 2/2
5 6 9.4% 83.3% 5/6
6 3 4.7% 66.7% 2/3
7 11 17.2% 63.6% 7/11
8 10 15.6% 40.0% 4/10
9 6 9.4% 16.7% 1/6
10 16 25.0% 50.0% 8/16
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.2% 0.0% 0/1
2 1 2.2% 100.0% 1/1
3 2 4.4% 50.0% 1/2
4 1 2.2% 100.0% 1/1
5 4 8.9% 75.0% 3/4
6 2 4.4% 50.0% 1/2
7 8 17.8% 62.5% 5/8
8 10 22.2% 40.0% 4/10
9 5 11.1% 0.0% 0/5
10 11 24.4% 63.6% 7/11
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 60.0% 33.3% 1/3
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 3 33.3% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.