mohammad

13 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 69.2% (9/13) — 13 ігор · мало
Доп/гру 0.02 за 13 ігор — 13 ігор · мало
Мирний 63.6% (7/11) — 11 ігор · мало
Мафія 100.0% (2/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 13
Win-rate 69.2% 9/13
Бали 9.30 з них 0.30 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
мирний 63.6% 7/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 84.6%
мафія 2 15.4%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №29362

Активність

3 ігрові дні · грає 3 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
13 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 3 23.1% 66.7% 2/3
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 1 7.7% 100.0% 1/1
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 100.0% 2/2
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 2 18.2% 0.0% 0/2
10 1 9.1% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.