kam

98 ігор за 2026 рік · 101 загалом ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.3% (9/16) 31.0% (13/42) 16 ігор
Доп/гру 0.01 за 16 ігор 0.01 за 42 гри 16 ігор
Мирний 50.0% (4/8) 23.1% (6/26) 8 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 66.7% (2/3) 2 гри · мало
Мафія 75.0% (3/4) 37.5% (3/8) 4 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 40.0% (2/5) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 98
Win-rate 33.7% 33/98
Бали 34.60 з них 0.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.14 7 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 5/10
мафія 38.9% 7/18
шериф 33.3% 3/9
мирний 29.5% 18/61

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 61 62.2%
мафія 18 18.4%
дон 10 10.2%
шериф 9 9.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
45 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 35.3% (6/17)
Максимум допів за гру
+0.30 · №28533
Найбільший штраф
−0.50 · №28255

Активність

39 ігрових днів · грає 3 тижні поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
98 ігор · частки рахуються від них
1 9 9.2% 22.2% 2/9
2 10 10.2% 30.0% 3/10
3 10 10.2% 30.0% 3/10
4 6 6.1% 50.0% 3/6
5 10 10.2% 40.0% 4/10
6 13 13.3% 23.1% 3/13
7 7 7.1% 28.6% 2/7
8 11 11.2% 27.3% 3/11
9 18 18.4% 50.0% 9/18
10 4 4.1% 25.0% 1/4
61 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 8.2% 0.0% 0/5
2 5 8.2% 20.0% 1/5
3 8 13.1% 37.5% 3/8
4 4 6.6% 25.0% 1/4
5 9 14.8% 33.3% 3/9
6 8 13.1% 12.5% 1/8
7 1 1.6% 100.0% 1/1
8 7 11.5% 28.6% 2/7
9 11 18.0% 45.5% 5/11
10 3 4.9% 33.3% 1/3
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 33.3% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 4 44.4% 50.0% 2/4
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 16.7% 33.3% 1/3
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 2 11.1% 100.0% 2/2
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 27.8% 20.0% 1/5
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 1 5.6% 0.0% 0/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 3 30.0% 66.7% 2/3
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.