blueberryboy

34 гри за 2026 рік · 220 загалом · остання гра 24 жов 2026
Burnaby, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (1/4) 40.0% (4/10) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.00 за 10 ігор 4 гри · мало
Мирний 0.0% (0/3) 33.3% (2/6) 3 гри · мало
Мафія 100.0% (1/1) 50.0% (2/4) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 34 клубні 27 · турнірні 7
Win-rate 32.4% 11/34
Бали 10.55 з них −0.40 допами · штраф віднято Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.00 3 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 3/6
мирний 30.8% 8/26
шериф 0.0% 0/1
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 76.5%
мафія 6 17.6%
шериф 1 2.9%
дон 1 2.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 21 March Mini Tournament (English)
У середньому топ-59.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 20 з 20
2025 1 0 4 з 21

Останні турніри

20 з 20 топ-100.0%
Spring-26 25 квітня 2026 · AML · Ванкувер ігор 7 · перемог 3 · бали 1.35 · допи +−0.40 · штраф −0.50 · ПУ —
4 з 21 топ-19.0%
March Mini Tournament (English) 1 березня 2025 · AML · Ванкувер ігор 8 · перемог 6 · бали 8.75 · допи +2.25 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найбільший штраф
−0.50 · Spring-26

Активність

19 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 3 8.8% 33.3% 1/3
2 2 5.9% 100.0% 2/2
3 1 2.9% 0.0% 0/1
4 7 20.6% 28.6% 2/7
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 4 11.8% 25.0% 1/4
7 2 5.9% 0.0% 0/2
8 6 17.6% 50.0% 3/6
9 2 5.9% 0.0% 0/2
10 6 17.6% 33.3% 2/6
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.5% 33.3% 1/3
2 1 3.8% 100.0% 1/1
3 1 3.8% 0.0% 0/1
4 6 23.1% 16.7% 1/6
5 1 3.8% 0.0% 0/1
6 3 11.5% 0.0% 0/3
7 2 7.7% 0.0% 0/2
8 5 19.2% 60.0% 3/5
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 15.4% 50.0% 2/4
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 2 33.3% 0.0% 0/2
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.