Rajj

52 гри за 2026 рік · остання гра 17 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 57.1% (12/21) 45.2% (14/31) 21 гра
Доп/гру 0.03 за 21 гру 0.00 за 31 гру 21 гра
Мирний 28.6% (2/7) 40.0% (8/20) 7 ігор · мало
Шериф 50.0% (2/4) 66.7% (2/3) 4 гри · мало
Мафія 77.8% (7/9) 42.9% (3/7) 9 ігор · мало
Дон 100.0% (1/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 52 клубні 49 · турнірні 3
Win-rate 50.0% 26/52
Бали 26.30 з них 0.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 62.5% 10/16
шериф 57.1% 4/7
мирний 37.0% 10/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 51.9%
мафія 16 30.8%
шериф 7 13.5%
дон 2 3.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 3 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 20 з 22 Tournament #1
У середньому топ-90.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 20 з 22

Останні турніри

20 з 22 топ-90.9%
Tournament #1 10 жовтня 2026 · AML · Ванкувер ігор 3 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
51 гра
Найкращий місяць
серпень 2026 — 48.1% (13/27)
Максимум допів за гру
+0.30 · №29084
Найбільший штраф
−0.50 · №28447

Активність

16 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 5 9.6% 80.0% 4/5
2 7 13.5% 42.9% 3/7
3 2 3.8% 100.0% 2/2
4 2 3.8% 50.0% 1/2
5 7 13.5% 42.9% 3/7
6 5 9.6% 40.0% 2/5
7 7 13.5% 28.6% 2/7
8 2 3.8% 0.0% 0/2
9 7 13.5% 57.1% 4/7
10 8 15.4% 62.5% 5/8
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.4% 50.0% 1/2
2 4 14.8% 25.0% 1/4
3 1 3.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 5 18.5% 20.0% 1/5
6 3 11.1% 66.7% 2/3
7 4 14.8% 0.0% 0/4
8 1 3.7% 0.0% 0/1
9 2 7.4% 50.0% 1/2
10 5 18.5% 60.0% 3/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 42.9% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 18.8% 100.0% 3/3
2 3 18.8% 66.7% 2/3
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 2 12.5% 50.0% 1/2
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 3 18.8% 66.7% 2/3
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.