Flanker

97 ігор · остання гра 18 січ 2022
Sammamish, WA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 січня 2022, Underground Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 97 клубні 74 · турнірні 23
Win-rate 52.6% 51/97
Бали 54.55 з них 0.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.29 7 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 58.3% 7/12
мирний 57.7% 30/52
мафія 50.0% 11/22
дон 27.3% 3/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 52 53.6%
мафія 22 22.7%
шериф 12 12.4%
дон 11 11.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Seattle Mafia Challenge

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 23 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 12 Seattle Mafia Challenge
У середньому топ-16.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 3 0 —
2019 1 0 2 з 12

Останні турніри

—
Seattle Championship 2020 · 15.02.2020 15 лютого 2020 · AML · Seattle Championship 2020, етап 3 ігор 6 · перемог 4 · бали 4.35 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
—
Seattle Championship 2020 · 25.01.2020 25 січня 2020 · AML · Seattle Championship 2020, етап 2 ігор 7 · перемог 4 · бали 3.60 · допи +−0.20 · штраф −0.20 · ПУ —
—
Seattle Championship 2020 · 11.01.2020 11 січня 2020 · AML · Seattle Championship 2020, етап 1 ігор 5 · перемог 1 · бали 0.75 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ —
2 з 12 топ-16.7%
Seattle Mafia Challenge 17 березня 2019 · AML ігор 5 · перемог 3 · бали 3.46 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
64 гри
Найкращий місяць
лютий 2020 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · Seattle Mafia Challenge

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
97 ігор · частки рахуються від них
1 6 6.2% 50.0% 3/6
2 10 10.3% 60.0% 6/10
3 7 7.2% 71.4% 5/7
4 11 11.3% 36.4% 4/11
5 9 9.3% 44.4% 4/9
6 12 12.4% 50.0% 6/12
7 10 10.3% 90.0% 9/10
8 14 14.4% 42.9% 6/14
9 6 6.2% 66.7% 4/6
10 12 12.4% 33.3% 4/12
52 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 7.7% 50.0% 2/4
2 6 11.5% 50.0% 3/6
3 3 5.8% 66.7% 2/3
4 5 9.6% 60.0% 3/5
5 4 7.7% 50.0% 2/4
6 8 15.4% 50.0% 4/8
7 7 13.5% 85.7% 6/7
8 5 9.6% 60.0% 3/5
9 4 7.7% 75.0% 3/4
10 6 11.5% 33.3% 2/6
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 25.0% 66.7% 2/3
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 2 16.7% 0.0% 0/2
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 3 25.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 100.0% 1/1
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 3 13.6% 66.7% 2/3
4 4 18.2% 25.0% 1/4
5 3 13.6% 33.3% 1/3
6 2 9.1% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 9.1% 50.0% 1/2
9 2 9.1% 50.0% 1/2
10 3 13.6% 33.3% 1/3
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 2 18.2% 0.0% 0/2
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 4 36.4% 25.0% 1/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.