JackSparrow

58 ігор · остання гра 17 жов 2020
Seattle, WA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 жовтня 2020, October GG.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 58 клубні 56 · турнірні 2
Win-rate 48.3% 28/58
Бали 30.13 з них −0.30 допами Середній доп: -0.01
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 4/6
мирний 51.3% 20/39
мафія 33.3% 4/12
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 67.2%
мафія 12 20.7%
дон 6 10.3%
шериф 1 1.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 2 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 18 з 23 October GG
У середньому топ-78.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 18 з 23

Останні турніри

18 з 23 топ-78.3%
October GG 17–18 жовтня 2020 · AML · Сієтл ігор 2 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
58 ігор
Максимум допів за гру
+0.10 · №4075

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 12 20.7% 33.3% 4/12
2 2 3.4% 100.0% 2/2
3 6 10.3% 66.7% 4/6
4 3 5.2% 33.3% 1/3
5 9 15.5% 66.7% 6/9
6 7 12.1% 42.9% 3/7
7 6 10.3% 50.0% 3/6
8 3 5.2% 33.3% 1/3
9 6 10.3% 33.3% 2/6
10 4 6.9% 50.0% 2/4
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 23.1% 33.3% 3/9
2 2 5.1% 100.0% 2/2
3 3 7.7% 66.7% 2/3
4 1 2.6% 100.0% 1/1
5 6 15.4% 66.7% 4/6
6 3 7.7% 66.7% 2/3
7 6 15.4% 50.0% 3/6
8 3 7.7% 33.3% 1/3
9 5 12.8% 40.0% 2/5
10 1 2.6% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 3 25.0% 0.0% 0/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 3 25.0% 66.7% 2/3
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 33.3% 50.0% 1/2
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.