Advena

80 ігор · остання гра 21 лют 2021
Seattle, WA, USA · домашній клуб — Underground Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 лютого 2021, GoodGames Birthday Tournament 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 80 клубні 50 · турнірні 30
Win-rate 48.8% 39/80
Бали 41.70 з них 0.35 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 60.5% 26/43
шериф 57.1% 4/7
мафія 36.8% 7/19
дон 18.2% 2/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 53.8%
мафія 19 23.8%
дон 11 13.8%
шериф 7 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 30 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 14 November GGs
У середньому топ-80.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 12 з 12
2020 3 0 9 з 14

Останні турніри

22 з 25 топ-88.0%
GoodGames Birthday Tournament 2021 20–21 лютого 2021 · AML ігор 8 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
12 з 12 топ-100.0%
January GGs 2 січня 2021 · AML · Сієтл ігор 5 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
9 з 14 топ-64.3%
November GGs 7–8 листопада 2020 · AML · Сієтл ігор 7 · перемог 2 · бали 2.38 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
11 з 23 топ-47.8%
October GG 17–18 жовтня 2020 · AML · Сієтл ігор 5 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
80 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · November GGs

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
80 ігор · частки рахуються від них
1 9 11.2% 44.4% 4/9
2 6 7.5% 66.7% 4/6
3 7 8.8% 28.6% 2/7
4 7 8.8% 28.6% 2/7
5 9 11.2% 55.6% 5/9
6 9 11.2% 77.8% 7/9
7 9 11.2% 66.7% 6/9
8 5 6.2% 40.0% 2/5
9 6 7.5% 16.7% 1/6
10 13 16.2% 46.2% 6/13
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 14.0% 50.0% 3/6
2 5 11.6% 80.0% 4/5
3 3 7.0% 33.3% 1/3
4 3 7.0% 33.3% 1/3
5 6 14.0% 66.7% 4/6
6 2 4.7% 100.0% 2/2
7 6 14.0% 83.3% 5/6
8 1 2.3% 0.0% 0/1
9 2 4.7% 50.0% 1/2
10 9 20.9% 55.6% 5/9
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 100.0% 2/2
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 2 28.6% 100.0% 2/2
9 2 28.6% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 15.8% 33.3% 1/3
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 2 10.5% 50.0% 1/2
5 2 10.5% 0.0% 0/2
6 4 21.1% 75.0% 3/4
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 2 10.5% 0.0% 0/2
10 1 5.3% 100.0% 1/1
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 27.3% 33.3% 1/3
4 2 18.2% 0.0% 0/2
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 27.3% 0.0% 0/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.