Kostya

67 ігор ·клубні ігри · остання гра 8 сер 2021
Menlo Park, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 серпня 2021, Gatsby Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 67
Win-rate 49.3% 33/67
Бали 33.58
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.20 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 52.5% 21/40
дон 50.0% 3/6
шериф 44.4% 4/9
мафія 41.7% 5/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 59.7%
мафія 12 17.9%
шериф 9 13.4%
дон 6 9.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
67 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
67 ігор · частки рахуються від них
1 5 7.5% 40.0% 2/5
2 7 10.4% 28.6% 2/7
3 5 7.5% 40.0% 2/5
4 8 11.9% 50.0% 4/8
5 6 9.0% 66.7% 4/6
6 4 6.0% 50.0% 2/4
7 9 13.4% 66.7% 6/9
8 8 11.9% 50.0% 4/8
9 8 11.9% 50.0% 4/8
10 7 10.4% 42.9% 3/7
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.5% 33.3% 1/3
2 5 12.5% 20.0% 1/5
3 4 10.0% 50.0% 2/4
4 4 10.0% 50.0% 2/4
5 3 7.5% 66.7% 2/3
6 4 10.0% 50.0% 2/4
7 5 12.5% 80.0% 4/5
8 6 15.0% 66.7% 4/6
9 3 7.5% 33.3% 1/3
10 3 7.5% 66.7% 2/3
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 2 22.2% 0.0% 0/2
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 3 25.0% 66.7% 2/3
10 2 16.7% 50.0% 1/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 50.0% 66.7% 2/3
5 2 33.3% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.