Est

83 гри · остання гра 8 гру 2018
Concord, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 грудня 2018, The Black Cat School.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 83 клубні 67 · турнірні 16
Win-rate 51.8% 43/83
Бали 45.94 з них 0.25 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.20 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 72.2% 13/18
шериф 63.6% 7/11
дон 62.5% 5/8
мирний 39.1% 18/46

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 55.4%
мафія 18 21.7%
шериф 11 13.3%
дон 8 9.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Alcatraz Cup Qualifications 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 20 Alcatraz Cup Qualifications 1
У середньому топ-57.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 2 0 3 з 20

Останні турніри

20 з 20 топ-100.0%
Alcatraz Cup Qualifications 2 3–9 вересня 2018 · AML ігор 8 · перемог 1 · бали 0.80 · допи +−0.20 · штраф — · ПУ —
3 з 20 топ-15.0%
Alcatraz Cup Qualifications 1 26 серпня 2018 · AML ігор 8 · перемог 6 · бали 6.63 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
83 гри
Найкращий місяць
березень 2018 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · Alcatraz Cup Qualifications 1

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
83 гри · частки рахуються від них
1 11 13.3% 36.4% 4/11
2 6 7.2% 50.0% 3/6
3 6 7.2% 66.7% 4/6
4 7 8.4% 42.9% 3/7
5 6 7.2% 50.0% 3/6
6 10 12.0% 60.0% 6/10
7 10 12.0% 50.0% 5/10
8 8 9.6% 50.0% 4/8
9 9 10.8% 55.6% 5/9
10 10 12.0% 60.0% 6/10
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 15.2% 28.6% 2/7
2 5 10.9% 40.0% 2/5
3 1 2.2% 100.0% 1/1
4 1 2.2% 0.0% 0/1
5 3 6.5% 33.3% 1/3
6 8 17.4% 50.0% 4/8
7 6 13.0% 33.3% 2/6
8 6 13.0% 33.3% 2/6
9 3 6.5% 0.0% 0/3
10 6 13.0% 66.7% 4/6
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 27.3% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 27.3% 66.7% 2/3
10 2 18.2% 50.0% 1/2
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 2 11.1% 100.0% 2/2
4 3 16.7% 33.3% 1/3
5 3 16.7% 66.7% 2/3
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 2 11.1% 100.0% 2/2
9 3 16.7% 100.0% 3/3
10 1 5.6% 0.0% 0/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 37.5% 33.3% 1/3
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.