Советник

75 ігор ·клубні ігри · остання гра 1 гру 2018
Carmel, CA, USA · домашній клуб — Anza Social Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 грудня 2018, The Black Cat School.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 75
Win-rate 49.3% 37/75
Бали 37.33
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.20 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 4/6
мирний 53.3% 24/45
мафія 46.7% 7/15
дон 22.2% 2/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 60.0%
мафія 15 20.0%
дон 9 12.0%
шериф 6 8.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
75 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2017 — 60.0% (9/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
75 ігор · частки рахуються від них
1 5 6.7% 40.0% 2/5
2 8 10.7% 62.5% 5/8
3 8 10.7% 62.5% 5/8
4 7 9.3% 57.1% 4/7
5 11 14.7% 36.4% 4/11
6 6 8.0% 100.0% 6/6
7 3 4.0% 66.7% 2/3
8 6 8.0% 16.7% 1/6
9 12 16.0% 33.3% 4/12
10 9 12.0% 44.4% 4/9
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 11.1% 40.0% 2/5
2 3 6.7% 33.3% 1/3
3 5 11.1% 60.0% 3/5
4 6 13.3% 66.7% 4/6
5 5 11.1% 20.0% 1/5
6 5 11.1% 100.0% 5/5
7 2 4.4% 50.0% 1/2
8 1 2.2% 0.0% 0/1
9 7 15.6% 42.9% 3/7
10 6 13.3% 66.7% 4/6
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 33.3% 100.0% 2/2
3 2 33.3% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 26.7% 50.0% 2/4
6 1 6.7% 100.0% 1/1
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 3 20.0% 33.3% 1/3
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 2 13.3% 0.0% 0/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 0.0% 0/2
9 3 33.3% 0.0% 0/3
10 1 11.1% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.