barsnic

210 ігор · остання гра 4 чер 2022
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 червня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 210 клубні 173 · турнірні 37
Win-rate 51.4% 108/210
Бали 110.29 з них −0.40 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 15
Середній ЛХ 0.87 15 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 54.5% 73/134
мафія 52.6% 20/38
дон 52.4% 11/21
шериф 23.5% 4/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 134 63.8%
мафія 38 18.1%
дон 21 10.0%
шериф 17 8.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 37 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 20 Alcatraz Cup Qualifications 2
У середньому топ-63.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 3 0 10 з 20
2017 1 0 —

Останні турніри

18 з 35 топ-51.4%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 13 · перемог 5 · бали 5.41 · допи +−0.45 · штраф — · ПУ —
10 з 20 топ-50.0%
Alcatraz Cup Qualifications 2 3–9 вересня 2018 · AML ігор 8 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ —
18 з 20 топ-90.0%
Alcatraz Cup Qualifications 1 26 серпня 2018 · AML ігор 8 · перемог 2 · бали 2.10 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 1
—
VaWaCa 20–21 травня 2017 · AML ігор 8 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
210 ігор
Найкращий місяць
квітень 2017 — 57.9% (11/19)
Максимум допів за гру
+0.25 · №6882

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
210 ігор · частки рахуються від них
1 23 11.0% 52.2% 12/23
2 22 10.5% 72.7% 16/22
3 22 10.5% 54.5% 12/22
4 20 9.5% 50.0% 10/20
5 18 8.6% 33.3% 6/18
6 20 9.5% 30.0% 6/20
7 25 11.9% 56.0% 14/25
8 20 9.5% 60.0% 12/20
9 21 10.0% 42.9% 9/21
10 19 9.0% 57.9% 11/19
134 гри за мирний · частки рахуються від них
1 12 9.0% 66.7% 8/12
2 14 10.4% 64.3% 9/14
3 11 8.2% 45.5% 5/11
4 15 11.2% 46.7% 7/15
5 11 8.2% 45.5% 5/11
6 8 6.0% 25.0% 2/8
7 19 14.2% 68.4% 13/19
8 14 10.4% 57.1% 8/14
9 15 11.2% 46.7% 7/15
10 15 11.2% 60.0% 9/15
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 17.6% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 6 35.3% 16.7% 1/6
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 15.8% 33.3% 2/6
2 4 10.5% 75.0% 3/4
3 7 18.4% 71.4% 5/7
4 2 5.3% 50.0% 1/2
5 3 7.9% 0.0% 0/3
6 5 13.2% 60.0% 3/5
7 2 5.3% 50.0% 1/2
8 4 10.5% 50.0% 2/4
9 2 5.3% 50.0% 1/2
10 3 7.9% 66.7% 2/3
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 2 9.5% 50.0% 1/2
2 4 19.0% 100.0% 4/4
3 3 14.3% 66.7% 2/3
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 3 14.3% 33.3% 1/3
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 3 14.3% 0.0% 0/3
8 2 9.5% 100.0% 2/2
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 1 4.8% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.