Enote

106 ігор · остання гра 3 лют 2019
Sunnyvale, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 лютого 2019, NY/SF Tournament.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 106 клубні 70 · турнірні 36
Win-rate 40.6% 43/106
Бали 45.93 з них −0.45 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.10 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 6/12
мафія 44.0% 11/25
мирний 38.8% 26/67
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 67 63.2%
мафія 25 23.6%
шериф 12 11.3%
дон 2 1.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 36 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-40.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 4 з 31
2018 3 0 9 з 20

Останні турніри

4 з 31 топ-12.9%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ —
21 з 35 топ-60.0%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 13 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +−0.35 · штраф — · ПУ 2
9 з 20 топ-45.0%
Alcatraz Cup Qualifications 2 3–9 вересня 2018 · AML ігор 8 · перемог 4 · бали 4.50 · допи — · штраф — · ПУ 1
9 з 20 топ-45.0%
Alcatraz Cup Qualifications 1 26 серпня 2018 · AML ігор 8 · перемог 4 · бали 4.45 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
106 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2018 — 37.5% (6/16)
Максимум допів за гру
+0.10 · Alcatraz Cup

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
106 ігор · частки рахуються від них
1 7 6.6% 28.6% 2/7
2 13 12.3% 61.5% 8/13
3 12 11.3% 25.0% 3/12
4 14 13.2% 50.0% 7/14
5 8 7.5% 25.0% 2/8
6 11 10.4% 27.3% 3/11
7 15 14.2% 40.0% 6/15
8 7 6.6% 57.1% 4/7
9 10 9.4% 70.0% 7/10
10 9 8.5% 11.1% 1/9
67 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.4% 28.6% 2/7
2 6 9.0% 66.7% 4/6
3 8 11.9% 25.0% 2/8
4 9 13.4% 55.6% 5/9
5 4 6.0% 0.0% 0/4
6 8 11.9% 37.5% 3/8
7 9 13.4% 44.4% 4/9
8 6 9.0% 50.0% 3/6
9 5 7.5% 60.0% 3/5
10 5 7.5% 0.0% 0/5
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 25.0% 66.7% 2/3
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 16.7% 100.0% 2/2
10 1 8.3% 0.0% 0/1
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 12.0% 66.7% 2/3
3 3 12.0% 0.0% 0/3
4 4 16.0% 50.0% 2/4
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 2 8.0% 0.0% 0/2
7 4 16.0% 50.0% 2/4
8 1 4.0% 100.0% 1/1
9 3 12.0% 66.7% 2/3
10 3 12.0% 33.3% 1/3
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.