Fiona

65 ігор ·клубні ігри · остання гра 6 чер 2018
Milpitas, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 червня 2018, The Black Cat School.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 65
Win-rate 50.8% 33/65
Бали 33.58
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 5/5
мафія 63.6% 7/11
мирний 45.5% 20/44
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 67.7%
мафія 11 16.9%
шериф 5 7.7%
дон 5 7.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
65 ігор
Найкращий місяць
квітень 2018 — 41.2% (7/17)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
65 ігор · частки рахуються від них
1 10 15.4% 50.0% 5/10
2 2 3.1% 50.0% 1/2
3 7 10.8% 42.9% 3/7
4 4 6.2% 50.0% 2/4
5 7 10.8% 57.1% 4/7
6 5 7.7% 20.0% 1/5
7 8 12.3% 50.0% 4/8
8 12 18.5% 75.0% 9/12
9 6 9.2% 33.3% 2/6
10 4 6.2% 50.0% 2/4
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 18.2% 50.0% 4/8
2 2 4.5% 50.0% 1/2
3 5 11.4% 60.0% 3/5
4 3 6.8% 33.3% 1/3
5 6 13.6% 50.0% 3/6
6 2 4.5% 50.0% 1/2
7 4 9.1% 25.0% 1/4
8 8 18.2% 62.5% 5/8
9 5 11.4% 20.0% 1/5
10 1 2.3% 0.0% 0/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 2 40.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 0.0% 0/2
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 3 27.3% 66.7% 2/3
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 2 40.0% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.