Bagira

178 ігор · остання гра 6 сер 2023
San Francisco, CA, USA · домашній клуб — Incognito Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 серпня 2023, Incognito Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 178 клубні 136 · турнірні 42
Win-rate 46.1% 82/178
Бали 85.64 з них 0.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 17
Середній ЛХ 0.82 17 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 69.2% 9/13
мафія 50.0% 19/38
мирний 43.8% 49/112
шериф 33.3% 5/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 112 62.9%
мафія 38 21.3%
шериф 15 8.4%
дон 13 7.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 42 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 20 Alcatraz Cup Qualifications 2
У середньому топ-62.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 31 з 31
2018 4 0 7 з 20

Останні турніри

31 з 31 топ-100.0%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 3 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
12 з 35 топ-34.3%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 13 · перемог 6 · бали 7.51 · допи +0.10 · штраф — · ПУ —
7 з 20 топ-35.0%
Alcatraz Cup Qualifications 2 3–9 вересня 2018 · AML ігор 8 · перемог 4 · бали 5.04 · допи +0.10 · штраф — · ПУ 2
16 з 20 топ-80.0%
Alcatraz Cup Qualifications 1 26 серпня 2018 · AML ігор 8 · перемог 3 · бали 2.58 · допи +−0.20 · штраф −0.40 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
100 ігор
Найкращий місяць
травень 2018 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №10505
Найбільший штраф
−0.50 · №3163

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
178 ігор · частки рахуються від них
1 18 10.1% 44.4% 8/18
2 14 7.9% 28.6% 4/14
3 19 10.7% 31.6% 6/19
4 15 8.4% 60.0% 9/15
5 16 9.0% 43.8% 7/16
6 21 11.8% 52.4% 11/21
7 18 10.1% 55.6% 10/18
8 22 12.4% 45.5% 10/22
9 18 10.1% 38.9% 7/18
10 17 9.6% 58.8% 10/17
112 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 12 10.7% 41.7% 5/12
2 7 6.2% 28.6% 2/7
3 14 12.5% 28.6% 4/14
4 8 7.1% 50.0% 4/8
5 9 8.0% 44.4% 4/9
6 10 8.9% 60.0% 6/10
7 9 8.0% 66.7% 6/9
8 16 14.3% 37.5% 6/16
9 14 12.5% 35.7% 5/14
10 13 11.6% 53.8% 7/13
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 3 20.0% 0.0% 0/3
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 2 13.3% 100.0% 2/2
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 3 20.0% 0.0% 0/3
7 3 20.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.7% 100.0% 1/1
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 7.9% 0.0% 0/3
2 4 10.5% 50.0% 2/4
3 4 10.5% 50.0% 2/4
4 4 10.5% 50.0% 2/4
5 3 7.9% 66.7% 2/3
6 6 15.8% 50.0% 3/6
7 4 10.5% 50.0% 2/4
8 5 13.2% 80.0% 4/5
9 4 10.5% 50.0% 2/4
10 1 2.6% 0.0% 0/1
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 15.4% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 3 23.1% 33.3% 1/3
6 2 15.4% 100.0% 2/2
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 15.4% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.