Kiska

43 гри ·клубні ігри · остання гра 19 лют 2022
Union City, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 лютого 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 43
Win-rate 41.9% 18/43
Бали 18.90 з них 0.25 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 0.80 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.5% 5/8
мирний 41.7% 10/24
дон 33.3% 2/6
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 55.8%
мафія 8 18.6%
дон 6 14.0%
шериф 5 11.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
43 гри
Максимум допів за гру
+0.25 · №2038

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 3 7.0% 33.3% 1/3
2 5 11.6% 60.0% 3/5
3 5 11.6% 20.0% 1/5
4 4 9.3% 25.0% 1/4
5 7 16.3% 71.4% 5/7
6 6 14.0% 33.3% 2/6
7 4 9.3% 25.0% 1/4
8 2 4.7% 50.0% 1/2
9 3 7.0% 33.3% 1/3
10 4 9.3% 50.0% 2/4
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.2% 0.0% 0/1
2 2 8.3% 50.0% 1/2
3 3 12.5% 0.0% 0/3
4 1 4.2% 0.0% 0/1
5 5 20.8% 100.0% 5/5
6 5 20.8% 40.0% 2/5
7 3 12.5% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 8.3% 0.0% 0/2
10 2 8.3% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 40.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 25.0% 50.0% 1/2
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 2 33.3% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 0.0% 0/2
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.