Suimon

159 ігор · остання гра 18 січ 2019
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 січня 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 159 клубні 118 · турнірні 41
Win-rate 52.8% 84/159
Бали 89.60 з них 0.25 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 15
Середній ЛХ 1.00 15 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 8/12
мирний 54.5% 54/99
мафія 47.2% 17/36
шериф 41.7% 5/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 99 62.3%
мафія 36 22.6%
шериф 12 7.5%
дон 12 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Alcatraz Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 41 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 35 Alcatraz Cup
У середньому топ-36.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2018 3 0 3 з 35
2017 1 0 —

Останні турніри

3 з 35 топ-8.6%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 15 · перемог 10 · бали 14.42 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
13 з 20 топ-65.0%
Alcatraz Cup Qualifications 1 26 серпня 2018 · AML ігор 8 · перемог 3 · бали 3.25 · допи — · штраф — · ПУ 1
—
VaWaCa-2018 25–27 травня 2018 · AML ігор 10 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ —
—
VaWaCa 20–21 травня 2017 · AML ігор 8 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
159 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2018 — 66.7% (10/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · Alcatraz Cup
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
159 ігор · частки рахуються від них
1 13 8.2% 69.2% 9/13
2 17 10.7% 64.7% 11/17
3 10 6.3% 30.0% 3/10
4 16 10.1% 50.0% 8/16
5 16 10.1% 50.0% 8/16
6 16 10.1% 50.0% 8/16
7 16 10.1% 50.0% 8/16
8 16 10.1% 50.0% 8/16
9 18 11.3% 50.0% 9/18
10 21 13.2% 57.1% 12/21
99 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 10.1% 70.0% 7/10
2 12 12.1% 75.0% 9/12
3 5 5.1% 40.0% 2/5
4 8 8.1% 62.5% 5/8
5 11 11.1% 54.5% 6/11
6 9 9.1% 44.4% 4/9
7 10 10.1% 30.0% 3/10
8 8 8.1% 37.5% 3/8
9 12 12.1% 50.0% 6/12
10 14 14.1% 64.3% 9/14
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 3 25.0% 0.0% 0/3
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 16.7% 100.0% 2/2
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
36 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 2.8% 0.0% 0/1
2 2 5.6% 50.0% 1/2
3 3 8.3% 0.0% 0/3
4 4 11.1% 50.0% 2/4
5 4 11.1% 25.0% 1/4
6 5 13.9% 80.0% 4/5
7 3 8.3% 66.7% 2/3
8 5 13.9% 60.0% 3/5
9 2 5.6% 50.0% 1/2
10 7 19.4% 42.9% 3/7
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 25.0% 100.0% 3/3
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 3 25.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.