Sanche

30 ігор ·клубні ігри · остання гра 13 кві 2019
Mountain View, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 квітня 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 30
Win-rate 53.3% 16/30
Бали 16.33
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 3/5
мирний 55.0% 11/20
дон 50.0% 1/2
мафія 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 66.7%
шериф 5 16.7%
мафія 3 10.0%
дон 2 6.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
30 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 10.0% 33.3% 1/3
3 6 20.0% 66.7% 4/6
4 2 6.7% 100.0% 2/2
5 5 16.7% 40.0% 2/5
6 3 10.0% 66.7% 2/3
7 4 13.3% 50.0% 2/4
8 2 6.7% 50.0% 1/2
9 1 3.3% 0.0% 0/1
10 4 13.3% 50.0% 2/4
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 15.0% 33.3% 1/3
3 4 20.0% 75.0% 3/4
4 2 10.0% 100.0% 2/2
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 2 10.0% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 50.0% 1/2
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.