Манька Облигация

61 гра ·клубні ігри · остання гра 23 гру 2023
San Jose, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 грудня 2023, Big 10.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 61
Win-rate 45.9% 28/61
Бали 28.96 з них 0.30 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 77.8% 7/9
шериф 42.9% 3/7
мирний 40.5% 15/37
дон 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 60.7%
мафія 9 14.8%
дон 8 13.1%
шериф 7 11.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
61 гра
Максимум допів за гру
+0.30 · №12243

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 8 13.1% 62.5% 5/8
2 7 11.5% 71.4% 5/7
3 2 3.3% 0.0% 0/2
4 4 6.6% 75.0% 3/4
5 5 8.2% 80.0% 4/5
6 13 21.3% 46.2% 6/13
7 5 8.2% 40.0% 2/5
8 8 13.1% 12.5% 1/8
9 3 4.9% 33.3% 1/3
10 6 9.8% 16.7% 1/6
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 8.1% 33.3% 1/3
2 4 10.8% 75.0% 3/4
3 1 2.7% 0.0% 0/1
4 1 2.7% 100.0% 1/1
5 3 8.1% 66.7% 2/3
6 9 24.3% 33.3% 3/9
7 5 13.5% 40.0% 2/5
8 5 13.5% 20.0% 1/5
9 2 5.4% 50.0% 1/2
10 4 10.8% 25.0% 1/4
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 42.9% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 3 33.3% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.