november

114 ігор · остання гра 30 січ 2022
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 січня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 114 клубні 107 · турнірні 7
Win-rate 42.1% 48/114
Бали 52.82 з них 0.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 0.69 16 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 44.4% 4/9
мафія 44.0% 11/25
мирний 39.5% 30/76

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 76 66.7%
мафія 25 21.9%
шериф 9 7.9%
дон 4 3.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 30 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-96.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 30 з 31

Останні турніри

30 з 31 топ-96.8%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
99 ігор
Найкращий місяць
березень 2018 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №3196
Найбільший штраф
−0.50 · №4310

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
114 ігор · частки рахуються від них
1 8 7.0% 50.0% 4/8
2 9 7.9% 44.4% 4/9
3 16 14.0% 31.3% 5/16
4 16 14.0% 37.5% 6/16
5 10 8.8% 50.0% 5/10
6 10 8.8% 50.0% 5/10
7 10 8.8% 40.0% 4/10
8 9 7.9% 55.6% 5/9
9 12 10.5% 25.0% 3/12
10 14 12.3% 50.0% 7/14
76 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 7.9% 33.3% 2/6
2 3 3.9% 33.3% 1/3
3 11 14.5% 9.1% 1/11
4 10 13.2% 40.0% 4/10
5 7 9.2% 57.1% 4/7
6 8 10.5% 50.0% 4/8
7 7 9.2% 28.6% 2/7
8 8 10.5% 50.0% 4/8
9 6 7.9% 50.0% 3/6
10 10 13.2% 50.0% 5/10
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 2 22.2% 0.0% 0/2
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 0.0% 0/1
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 8.0% 100.0% 2/2
2 3 12.0% 0.0% 0/3
3 4 16.0% 75.0% 3/4
4 4 16.0% 50.0% 2/4
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 4.0% 100.0% 1/1
9 5 20.0% 0.0% 0/5
10 2 8.0% 50.0% 1/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.