Lunar

137 ігор · остання гра 30 січ 2022
Mountain View, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 січня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 137 клубні 118 · турнірні 19
Win-rate 40.1% 55/137
Бали 57.18 з них −0.50 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 0.89 9 ПУ
Штрафи 0.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 20/35
шериф 37.5% 6/16
мирний 34.7% 26/75
дон 27.3% 3/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 75 54.7%
мафія 35 25.5%
шериф 16 11.7%
дон 11 8.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 19 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 14 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-51.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 14 з 31
2018 1 0 20 з 35

Останні турніри

14 з 31 топ-45.2%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 2 · бали 3.55 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 2
20 з 35 топ-57.1%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 12 · перемог 5 · бали 4.95 · допи +−0.55 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
73 гри
Найкращий місяць
березень 2018 — 44.4% (8/18)
Максимум допів за гру
+0.25 · NY/SF Tournament
Найбільший штраф
−0.50 · №1922

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
137 ігор · частки рахуються від них
1 14 10.2% 28.6% 4/14
2 13 9.5% 38.5% 5/13
3 13 9.5% 38.5% 5/13
4 12 8.8% 41.7% 5/12
5 17 12.4% 35.3% 6/17
6 10 7.3% 40.0% 4/10
7 10 7.3% 40.0% 4/10
8 14 10.2% 42.9% 6/14
9 21 15.3% 47.6% 10/21
10 13 9.5% 46.2% 6/13
75 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 8.0% 16.7% 1/6
2 9 12.0% 22.2% 2/9
3 6 8.0% 50.0% 3/6
4 6 8.0% 83.3% 5/6
5 11 14.7% 36.4% 4/11
6 5 6.7% 40.0% 2/5
7 7 9.3% 42.9% 3/7
8 8 10.7% 37.5% 3/8
9 10 13.3% 20.0% 2/10
10 7 9.3% 14.3% 1/7
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 2 12.5% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 18.8% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 18.8% 33.3% 1/3
10 4 25.0% 75.0% 3/4
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 17.1% 33.3% 2/6
2 4 11.4% 75.0% 3/4
3 4 11.4% 50.0% 2/4
4 2 5.7% 0.0% 0/2
5 4 11.4% 50.0% 2/4
6 1 2.9% 100.0% 1/1
7 3 8.6% 33.3% 1/3
8 4 11.4% 50.0% 2/4
9 5 14.3% 100.0% 5/5
10 2 5.7% 100.0% 2/2
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 2 18.2% 0.0% 0/2
5 2 18.2% 0.0% 0/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 3 27.3% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.