Moebius

45 ігор ·клубні ігри · остання гра 15 лис 2019
Mountain View, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 листопада 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 45
Win-rate 33.3% 15/45
Бали 15.00
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 37.9% 11/29
шериф 33.3% 1/3
мафія 33.3% 3/9
дон 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 64.4%
мафія 9 20.0%
дон 4 8.9%
шериф 3 6.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
45 ігор
Найкращий місяць
квітень 2017 — 37.5% (6/16)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 6 13.3% 33.3% 2/6
2 4 8.9% 75.0% 3/4
3 8 17.8% 12.5% 1/8
4 9 20.0% 22.2% 2/9
5 4 8.9% 50.0% 2/4
6 4 8.9% 50.0% 2/4
7 3 6.7% 33.3% 1/3
8 3 6.7% 33.3% 1/3
9 3 6.7% 33.3% 1/3
10 1 2.2% 0.0% 0/1
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 13.8% 50.0% 2/4
2 3 10.3% 100.0% 3/3
3 4 13.8% 25.0% 1/4
4 7 24.1% 14.3% 1/7
5 3 10.3% 33.3% 1/3
6 2 6.9% 50.0% 1/2
7 2 6.9% 50.0% 1/2
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 1 3.4% 0.0% 0/1
10 1 3.4% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 0.0% 0/2
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 50.0% 0.0% 0/2
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.