Irene Adler

284 гри · остання гра 9 гру 2023
Cupertino, CA, USA · домашній клуб — Incognito Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 грудня 2023, Last Chance West Coast.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 284 клубні 205 · турнірні 79
Win-rate 43.7% 124/284
Бали 136.49 з них 6.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 24
Середній ЛХ 0.96 24 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 56.0% 14/25
шериф 45.5% 15/33
мафія 42.6% 23/54
мирний 41.9% 72/172

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 172 60.6%
мафія 54 19.0%
шериф 33 11.6%
дон 25 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Sacramento Winter Mini-Cup
3 1× третє місце Last Chance West Coast

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 79 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 12 Sacramento Winter Mini-Cup
У середньому топ-41.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 2 0 2 з 12
2019 2 0 8 з 30
2018 4 0 5 з 20
2017 1 0 —

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Last Chance West Coast 9 грудня 2023 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 6.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ —
2 з 12 топ-16.7%
Sacramento Winter Mini-Cup 25 лютого 2023 · AML ігор 7 · перемог 5 · бали 8.53 · допи +2.93 · штраф — · ПУ —
8 з 30 топ-26.7%
West Coast Express 2019 16–17 лютого 2019 · AML · Ванкувер ігор 15 · перемог 8 · бали 9.74 · допи +0.02 · штраф — · ПУ 1
9 з 31 топ-29.0%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 4.50 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
230 ігор
Найкращий місяць
листопад 2017 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+1.04 · Sacramento Winter Mini-Cup
Найбільший штраф
−0.50 · №3274

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
284 гри · частки рахуються від них
1 21 7.4% 38.1% 8/21
2 32 11.3% 46.9% 15/32
3 35 12.3% 42.9% 15/35
4 31 10.9% 29.0% 9/31
5 28 9.9% 57.1% 16/28
6 25 8.8% 48.0% 12/25
7 34 12.0% 50.0% 17/34
8 19 6.7% 26.3% 5/19
9 27 9.5% 55.6% 15/27
10 32 11.3% 37.5% 12/32
172 гри за мирний · частки рахуються від них
1 14 8.1% 35.7% 5/14
2 20 11.6% 40.0% 8/20
3 19 11.0% 42.1% 8/19
4 21 12.2% 23.8% 5/21
5 15 8.7% 73.3% 11/15
6 18 10.5% 50.0% 9/18
7 17 9.9% 47.1% 8/17
8 14 8.1% 21.4% 3/14
9 15 8.7% 46.7% 7/15
10 19 11.0% 42.1% 8/19
33 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 6.1% 0.0% 0/2
3 6 18.2% 50.0% 3/6
4 2 6.1% 0.0% 0/2
5 5 15.2% 40.0% 2/5
6 2 6.1% 50.0% 1/2
7 6 18.2% 50.0% 3/6
8 1 3.0% 0.0% 0/1
9 3 9.1% 100.0% 3/3
10 6 18.2% 50.0% 3/6
54 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 7.4% 50.0% 2/4
2 9 16.7% 66.7% 6/9
3 5 9.3% 60.0% 3/5
4 6 11.1% 50.0% 3/6
5 6 11.1% 50.0% 3/6
6 3 5.6% 0.0% 0/3
7 7 13.0% 42.9% 3/7
8 2 3.7% 50.0% 1/2
9 6 11.1% 33.3% 2/6
10 6 11.1% 0.0% 0/6
25 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 12.0% 33.3% 1/3
2 1 4.0% 100.0% 1/1
3 5 20.0% 20.0% 1/5
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 2 8.0% 0.0% 0/2
6 2 8.0% 100.0% 2/2
7 4 16.0% 75.0% 3/4
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 3 12.0% 100.0% 3/3
10 1 4.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.