Slavander

191 гра · остання гра 2 жов 2022
San Jose, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 жовтня 2022, Tusa SF #1.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 191 клубні 148 · турнірні 43
Win-rate 44.0% 84/191
Бали 87.22 з них −0.70 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.43 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 20/35
мирний 44.6% 50/112
дон 34.8% 8/23
шериф 28.6% 6/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 112 58.6%
мафія 35 18.3%
дон 23 12.0%
шериф 21 11.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 43 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 20 Alcatraz Cup Qualifications 1
У середньому топ-79.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 11 з 11
2020 1 0 25 з 28
2018 3 0 10 з 20

Останні турніри

11 з 11 топ-100.0%
Tusa SF #1 2 жовтня 2022 · AML · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
25 з 28 топ-89.3%
CA Capital Cup 2020 30 жовтня – 1 листопада 2020 · AML ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
35 з 35 топ-100.0%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 9 · перемог 1 · бали 0.65 · допи +−0.30 · штраф — · ПУ —
12 з 20 топ-60.0%
Alcatraz Cup Qualifications 2 3–9 вересня 2018 · AML ігор 8 · перемог 3 · бали 3.35 · допи +−0.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
191 гра
Найкращий місяць
червень 2018 — 61.1% (11/18)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
191 гра · частки рахуються від них
1 15 7.9% 40.0% 6/15
2 18 9.4% 44.4% 8/18
3 21 11.0% 52.4% 11/21
4 17 8.9% 52.9% 9/17
5 15 7.9% 40.0% 6/15
6 16 8.4% 37.5% 6/16
7 32 16.8% 40.6% 13/32
8 19 9.9% 42.1% 8/19
9 16 8.4% 62.5% 10/16
10 22 11.5% 31.8% 7/22
112 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 8.9% 30.0% 3/10
2 14 12.5% 50.0% 7/14
3 13 11.6% 61.5% 8/13
4 8 7.1% 75.0% 6/8
5 9 8.0% 44.4% 4/9
6 9 8.0% 44.4% 4/9
7 18 16.1% 33.3% 6/18
8 5 4.5% 20.0% 1/5
9 11 9.8% 54.5% 6/11
10 15 13.4% 33.3% 5/15
21 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 9.5% 0.0% 0/2
3 2 9.5% 0.0% 0/2
4 3 14.3% 33.3% 1/3
5 4 19.0% 25.0% 1/4
6 1 4.8% 0.0% 0/1
7 4 19.0% 50.0% 2/4
8 4 19.0% 25.0% 1/4
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 11.4% 75.0% 3/4
2 2 5.7% 50.0% 1/2
3 4 11.4% 50.0% 2/4
4 4 11.4% 25.0% 1/4
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 4 11.4% 25.0% 1/4
7 8 22.9% 62.5% 5/8
8 4 11.4% 100.0% 4/4
9 3 8.6% 66.7% 2/3
10 1 2.9% 100.0% 1/1
23 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 4.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 8.7% 50.0% 1/2
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 1 4.3% 100.0% 1/1
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 2 8.7% 0.0% 0/2
8 6 26.1% 33.3% 2/6
9 1 4.3% 100.0% 1/1
10 6 26.1% 16.7% 1/6

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.