yDiamond

160 ігор · остання гра 25 тра 2022
Cupertino, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 травня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 160 клубні 110 · турнірні 50
Win-rate 49.4% 79/160
Бали 84.96 з них −0.17 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 15
Середній ЛХ 1.00 15 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.1% 4/7
мафія 54.8% 17/31
мирний 47.6% 50/105
дон 47.1% 8/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 105 65.6%
мафія 31 19.4%
дон 17 10.6%
шериф 7 4.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 50 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 30 West Coast Express 2019
У середньому топ-60.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 7 з 10
2019 2 0 6 з 30
2018 2 0 19 з 20

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Eva's Friends Cup 12 березня 2022 · AML · Сан-Хосе ігор 7 · перемог 2 · бали 2.13 · допи — · штраф — · ПУ 1
6 з 30 топ-20.0%
West Coast Express 2019 16–17 лютого 2019 · AML · Ванкувер ігор 15 · перемог 8 · бали 9.95 · допи +−0.12 · штраф — · ПУ 4
18 з 31 топ-58.1%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 2 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
19 з 20 топ-95.0%
Alcatraz Cup Qualifications 1 26 серпня 2018 · AML ігор 8 · перемог 1 · бали 0.78 · допи +−0.30 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
160 ігор
Найкращий місяць
лютий 2019 — 45.8% (11/24)
Максимум допів за гру
+0.25 · №1960
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
160 ігор · частки рахуються від них
1 17 10.6% 47.1% 8/17
2 9 5.6% 55.6% 5/9
3 18 11.2% 55.6% 10/18
4 14 8.8% 50.0% 7/14
5 17 10.6% 35.3% 6/17
6 16 10.0% 56.3% 9/16
7 13 8.1% 61.5% 8/13
8 23 14.4% 43.5% 10/23
9 17 10.6% 52.9% 9/17
10 16 10.0% 43.8% 7/16
105 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 14 13.3% 42.9% 6/14
2 5 4.8% 60.0% 3/5
3 11 10.5% 54.5% 6/11
4 7 6.7% 28.6% 2/7
5 10 9.5% 50.0% 5/10
6 12 11.4% 58.3% 7/12
7 9 8.6% 55.6% 5/9
8 17 16.2% 41.2% 7/17
9 8 7.6% 50.0% 4/8
10 12 11.4% 41.7% 5/12
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
31 гра за мафія · частки рахуються від них
1 2 6.5% 100.0% 2/2
2 2 6.5% 50.0% 1/2
3 4 12.9% 50.0% 2/4
4 4 12.9% 75.0% 3/4
5 5 16.1% 20.0% 1/5
6 1 3.2% 100.0% 1/1
7 4 12.9% 75.0% 3/4
8 2 6.5% 50.0% 1/2
9 6 19.4% 50.0% 3/6
10 1 3.2% 0.0% 0/1
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 17.6% 66.7% 2/3
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 23.5% 50.0% 2/4
9 2 11.8% 100.0% 2/2
10 2 11.8% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.