Lukas

302 гри · остання гра 23 лис 2019
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 листопада 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 302 клубні 295 · турнірні 7
Win-rate 49.7% 150/302
Бали 153.93 з них 0.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 22
Середній ЛХ 0.95 22 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 69.7% 23/33
дон 55.6% 15/27
мафія 50.0% 37/74
мирний 44.6% 75/168

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 168 55.6%
мафія 74 24.5%
шериф 33 10.9%
дон 27 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-22.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 7 з 31

Останні турніри

7 з 31 топ-22.6%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 4.52 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
227 ігор
Найкращий місяць
квітень 2017 — 76.9% (20/26)
Максимум допів за гру
+0.25 · NY/SF Tournament
Найбільший штраф
−0.50 · №4450

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
302 гри · частки рахуються від них
1 39 12.9% 46.2% 18/39
2 31 10.3% 45.2% 14/31
3 26 8.6% 42.3% 11/26
4 19 6.3% 52.6% 10/19
5 21 7.0% 76.2% 16/21
6 24 7.9% 54.2% 13/24
7 27 8.9% 59.3% 16/27
8 36 11.9% 36.1% 13/36
9 45 14.9% 44.4% 20/45
10 34 11.3% 55.9% 19/34
168 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 17 10.1% 52.9% 9/17
2 18 10.7% 33.3% 6/18
3 11 6.5% 18.2% 2/11
4 12 7.1% 41.7% 5/12
5 12 7.1% 75.0% 9/12
6 14 8.3% 50.0% 7/14
7 17 10.1% 58.8% 10/17
8 27 16.1% 33.3% 9/27
9 21 12.5% 47.6% 10/21
10 19 11.3% 42.1% 8/19
33 гри за шериф · частки рахуються від них
1 5 15.2% 60.0% 3/5
2 4 12.1% 100.0% 4/4
3 5 15.2% 60.0% 3/5
4 3 9.1% 33.3% 1/3
5 2 6.1% 100.0% 2/2
6 3 9.1% 100.0% 3/3
7 2 6.1% 100.0% 2/2
8 3 9.1% 66.7% 2/3
9 5 15.2% 40.0% 2/5
10 1 3.0% 100.0% 1/1
74 гри за мафія · частки рахуються від них
1 14 18.9% 42.9% 6/14
2 6 8.1% 33.3% 2/6
3 10 13.5% 60.0% 6/10
4 4 5.4% 100.0% 4/4
5 6 8.1% 66.7% 4/6
6 4 5.4% 50.0% 2/4
7 3 4.1% 33.3% 1/3
8 5 6.8% 40.0% 2/5
9 12 16.2% 33.3% 4/12
10 10 13.5% 60.0% 6/10
27 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 11.1% 0.0% 0/3
2 3 11.1% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 3.7% 100.0% 1/1
6 3 11.1% 33.3% 1/3
7 5 18.5% 60.0% 3/5
8 1 3.7% 0.0% 0/1
9 7 25.9% 57.1% 4/7
10 4 14.8% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.