Lady X

333 гри · остання гра 23 лис 2019
Concord, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 листопада 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 333 клубні 326 · турнірні 7
Win-rate 48.6% 162/333
Бали 167.68 з них 0.90 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 40
Середній ЛХ 1.20 40 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.9% 14/23
мирний 48.1% 100/208
мафія 47.8% 33/69
шериф 45.5% 15/33

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 208 62.5%
мафія 69 20.7%
шериф 33 9.9%
дон 23 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце NY/SF Tournament

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-6.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 2 з 31

Останні турніри

2 з 31 топ-6.5%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 5 · бали 5.50 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
333 гри
Найкращий місяць
січень 2018 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · №4310
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
333 гри · частки рахуються від них
1 15 4.5% 60.0% 9/15
2 40 12.0% 45.0% 18/40
3 41 12.3% 39.0% 16/41
4 42 12.6% 45.2% 19/42
5 52 15.6% 51.9% 27/52
6 41 12.3% 56.1% 23/41
7 32 9.6% 46.9% 15/32
8 28 8.4% 42.9% 12/28
9 27 8.1% 63.0% 17/27
10 15 4.5% 40.0% 6/15
208 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 4.3% 66.7% 6/9
2 22 10.6% 36.4% 8/22
3 23 11.1% 39.1% 9/23
4 30 14.4% 53.3% 16/30
5 28 13.5% 46.4% 13/28
6 23 11.1% 56.5% 13/23
7 22 10.6% 50.0% 11/22
8 22 10.6% 45.5% 10/22
9 17 8.2% 58.8% 10/17
10 12 5.8% 33.3% 4/12
33 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 6.1% 100.0% 2/2
2 4 12.1% 50.0% 2/4
3 3 9.1% 0.0% 0/3
4 4 12.1% 25.0% 1/4
5 5 15.2% 60.0% 3/5
6 6 18.2% 66.7% 4/6
7 5 15.2% 20.0% 1/5
8 1 3.0% 0.0% 0/1
9 2 6.1% 100.0% 2/2
10 1 3.0% 0.0% 0/1
69 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 2.9% 50.0% 1/2
2 11 15.9% 45.5% 5/11
3 11 15.9% 36.4% 4/11
4 6 8.7% 16.7% 1/6
5 16 23.2% 62.5% 10/16
6 10 14.5% 50.0% 5/10
7 3 4.3% 33.3% 1/3
8 3 4.3% 33.3% 1/3
9 6 8.7% 66.7% 4/6
10 1 1.4% 100.0% 1/1
23 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 8.7% 0.0% 0/2
2 3 13.0% 100.0% 3/3
3 4 17.4% 75.0% 3/4
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 3 13.0% 33.3% 1/3
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 2 8.7% 100.0% 2/2
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 2 8.7% 50.0% 1/2
10 1 4.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.