Jess

75 ігор · остання гра 29 лис 2019
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 листопада 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 75 клубні 68 · турнірні 7
Win-rate 45.3% 34/75
Бали 36.69
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.50 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 4/7
мафія 50.0% 7/14
мирний 42.9% 21/49
шериф 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 49 65.3%
мафія 14 18.7%
дон 7 9.3%
шериф 5 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 29 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-93.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 29 з 31

Останні турніри

29 з 31 топ-93.5%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 1 · бали 1.50 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
75 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
75 ігор · частки рахуються від них
1 17 22.7% 47.1% 8/17
2 6 8.0% 33.3% 2/6
3 10 13.3% 70.0% 7/10
4 8 10.7% 50.0% 4/8
5 5 6.7% 40.0% 2/5
6 4 5.3% 50.0% 2/4
7 6 8.0% 16.7% 1/6
8 9 12.0% 44.4% 4/9
9 6 8.0% 33.3% 2/6
10 4 5.3% 50.0% 2/4
49 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 16.3% 50.0% 4/8
2 3 6.1% 33.3% 1/3
3 5 10.2% 80.0% 4/5
4 6 12.2% 33.3% 2/6
5 5 10.2% 40.0% 2/5
6 3 6.1% 66.7% 2/3
7 6 12.2% 16.7% 1/6
8 5 10.2% 40.0% 2/5
9 4 8.2% 25.0% 1/4
10 4 8.2% 50.0% 2/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 60.0% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 28.6% 25.0% 1/4
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 4 28.6% 75.0% 3/4
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 21.4% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.