Mr Green

80 ігор ·клубні ігри · остання гра 29 лис 2019
Mountain View, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 листопада 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 80
Win-rate 43.8% 35/80
Бали 35.56 з них −0.10 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.25 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 46.2% 24/52
шериф 42.9% 3/7
мафія 42.9% 6/14
дон 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 52 65.0%
мафія 14 17.5%
шериф 7 8.8%
дон 7 8.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
80 ігор
Найкращий місяць
березень 2018 — 55.6% (10/18)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
80 ігор · частки рахуються від них
1 7 8.8% 14.3% 1/7
2 6 7.5% 33.3% 2/6
3 5 6.2% 40.0% 2/5
4 9 11.2% 33.3% 3/9
5 8 10.0% 50.0% 4/8
6 8 10.0% 50.0% 4/8
7 15 18.8% 40.0% 6/15
8 6 7.5% 66.7% 4/6
9 11 13.8% 36.4% 4/11
10 5 6.2% 100.0% 5/5
52 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 9.6% 20.0% 1/5
2 2 3.8% 50.0% 1/2
3 2 3.8% 50.0% 1/2
4 6 11.5% 50.0% 3/6
5 6 11.5% 50.0% 3/6
6 6 11.5% 50.0% 3/6
7 9 17.3% 33.3% 3/9
8 5 9.6% 60.0% 3/5
9 8 15.4% 37.5% 3/8
10 3 5.8% 100.0% 3/3
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 3 21.4% 33.3% 1/3
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 2 14.3% 100.0% 2/2
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 2 28.6% 0.0% 0/2
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.