Деловая

297 ігор · остання гра 9 жов 2022
7 турнірів ·2× переможець
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 жовтня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 297 клубні 227 · турнірні 70
Win-rate 54.5% 162/297
Бали 177.75 з них 3.78 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 31
Середній ЛХ 1.00 31 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 73.3% 22/30
мафія 66.7% 38/57
мирний 48.9% 85/174
шериф 47.2% 17/36

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 174 58.6%
мафія 57 19.2%
шериф 36 12.1%
дон 30 10.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець CA Capital Cup 2020 · Alcatraz Cup Qualifications 2
3 1× третє місце AML Launch

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 70 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 28 CA Capital Cup 2020
У середньому топ-32.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 3 0 1 з 28
2019 1 0 25 з 31
2018 3 0 1 з 20

Останні турніри

1 з 28 перемога
CA Capital Cup 2020 30 жовтня – 1 листопада 2020 · AML ігор 13 · перемог 11 · бали 12.82 · допи +1.22 · штраф — · ПУ 2
21 з 24 топ-87.5%
September GoodGames 12 вересня 2020 · AML · Сієтл ігор 4 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3 з 46 топ-6.5%
AML Launch 22–23 лютого 2020 · AML · Ванкувер ігор 14 · перемог 10 · бали 11.48 · допи +0.88 · штраф — · ПУ 2
25 з 31 топ-80.6%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
191 гра
Найкращий місяць
квітень 2018 — 66.7% (12/18)
Максимум допів за гру
+0.52 · CA Capital Cup 2020
Найбільший штраф
−0.50 · №3163
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
297 ігор · частки рахуються від них
1 30 10.1% 56.7% 17/30
2 24 8.1% 66.7% 16/24
3 26 8.8% 50.0% 13/26
4 51 17.2% 45.1% 23/51
5 45 15.2% 53.3% 24/45
6 33 11.1% 51.5% 17/33
7 22 7.4% 40.9% 9/22
8 23 7.7% 65.2% 15/23
9 19 6.4% 57.9% 11/19
10 24 8.1% 70.8% 17/24
174 гри за мирний · частки рахуються від них
1 21 12.1% 52.4% 11/21
2 13 7.5% 69.2% 9/13
3 16 9.2% 37.5% 6/16
4 26 14.9% 30.8% 8/26
5 31 17.8% 45.2% 14/31
6 18 10.3% 50.0% 9/18
7 13 7.5% 38.5% 5/13
8 12 6.9% 50.0% 6/12
9 11 6.3% 63.6% 7/11
10 13 7.5% 76.9% 10/13
36 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 11.1% 50.0% 2/4
2 4 11.1% 25.0% 1/4
3 1 2.8% 100.0% 1/1
4 6 16.7% 50.0% 3/6
5 3 8.3% 33.3% 1/3
6 5 13.9% 20.0% 1/5
7 3 8.3% 66.7% 2/3
8 3 8.3% 66.7% 2/3
9 5 13.9% 40.0% 2/5
10 2 5.6% 100.0% 2/2
57 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 3.5% 50.0% 1/2
2 4 7.0% 75.0% 3/4
3 8 14.0% 62.5% 5/8
4 12 21.1% 58.3% 7/12
5 4 7.0% 100.0% 4/4
6 10 17.5% 70.0% 7/10
7 5 8.8% 20.0% 1/5
8 6 10.5% 100.0% 6/6
9 2 3.5% 50.0% 1/2
10 4 7.0% 75.0% 3/4
30 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 10.0% 100.0% 3/3
2 3 10.0% 100.0% 3/3
3 1 3.3% 100.0% 1/1
4 7 23.3% 71.4% 5/7
5 7 23.3% 71.4% 5/7
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 3.3% 100.0% 1/1
8 2 6.7% 50.0% 1/2
9 1 3.3% 100.0% 1/1
10 5 16.7% 40.0% 2/5

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.