InnaChe

379 ігор · остання гра 6 чер 2025
14 турнірів ·1× переможець
San Francisco, CA, USA · домашній клуб — Incognito Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 червня 2025, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 379 клубні 249 · турнірні 130
Win-rate 51.7% 196/379
Бали 230.64 з них 24.42 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 48
Середній ЛХ 1.21 48 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.0% 47/77
дон 59.0% 23/39
шериф 53.3% 16/30
мирний 47.2% 110/233

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 233 61.5%
мафія 77 20.3%
дон 39 10.3%
шериф 30 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Last Chance West Coast
3 2× третє місце Eva's Friends Cup · Alcatraz Cup Qualifications 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 130 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 6 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Last Chance West Coast
У середньому топ-37.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 2 з 10
2024 1 0 8 з 10
2023 2 0 1 з 10
2022 3 0 2 з 10
2021 1 0 6 з 25
2020 2 0 2 з 24
2019 1 0 19 з 30
2018 3 0 3 з 20

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Girl F.R.I.E.N.D.S Cup 8 березня 2025 · AML · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 5 · бали 9.37 · допи +4.20 · штраф — · ПУ 1
8 з 10 топ-80.0%
Shmidt’s Cup 27 квітня 2024 · AML · Сан-Хосе ігор 10 · перемог 4 · бали 9.03 · допи +4.90 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
Last Chance West Coast 9 грудня 2023 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 8.03 · допи +3.50 · штраф — · ПУ 2
5 з 10 топ-50.0%
Girl F.R.I.E.N.D.S Cup 17–18 березня 2023 · AML · Сан-Хосе ігор 12 · перемог 4 · бали 9.68 · допи +5.60 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
11 ігор
Без штрафу поспіль
265 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2017 — 68.4% (13/19)
Максимум допів за гру
+1.00 · Shmidt’s Cup
Найбільший штраф
−0.50 · №4510
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
379 ігор · частки рахуються від них
1 33 8.7% 36.4% 12/33
2 25 6.6% 40.0% 10/25
3 30 7.9% 56.7% 17/30
4 43 11.3% 46.5% 20/43
5 42 11.1% 50.0% 21/42
6 35 9.2% 57.1% 20/35
7 39 10.3% 53.8% 21/39
8 42 11.1% 57.1% 24/42
9 46 12.1% 58.7% 27/46
10 44 11.6% 54.5% 24/44
233 гри за мирний · частки рахуються від них
1 23 9.9% 30.4% 7/23
2 13 5.6% 38.5% 5/13
3 17 7.3% 41.2% 7/17
4 27 11.6% 44.4% 12/27
5 19 8.2% 57.9% 11/19
6 20 8.6% 45.0% 9/20
7 30 12.9% 56.7% 17/30
8 28 12.0% 42.9% 12/28
9 29 12.4% 55.2% 16/29
10 27 11.6% 51.9% 14/27
30 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 10.0% 33.3% 1/3
2 5 16.7% 60.0% 3/5
3 6 20.0% 66.7% 4/6
4 2 6.7% 0.0% 0/2
5 2 6.7% 0.0% 0/2
6 2 6.7% 50.0% 1/2
7 1 3.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 7 23.3% 71.4% 5/7
10 2 6.7% 100.0% 2/2
77 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 7.8% 66.7% 4/6
2 6 7.8% 16.7% 1/6
3 5 6.5% 80.0% 4/5
4 12 15.6% 50.0% 6/12
5 15 19.5% 66.7% 10/15
6 7 9.1% 71.4% 5/7
7 4 5.2% 75.0% 3/4
8 8 10.4% 87.5% 7/8
9 7 9.1% 71.4% 5/7
10 7 9.1% 28.6% 2/7
39 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 2.6% 0.0% 0/1
2 1 2.6% 100.0% 1/1
3 2 5.1% 100.0% 2/2
4 2 5.1% 100.0% 2/2
5 6 15.4% 0.0% 0/6
6 6 15.4% 83.3% 5/6
7 4 10.3% 25.0% 1/4
8 6 15.4% 83.3% 5/6
9 3 7.7% 33.3% 1/3
10 8 20.5% 75.0% 6/8

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.