onum

116 ігор · остання гра 14 гру 2019
Mountain View, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 грудня 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 116 клубні 109 · турнірні 7
Win-rate 52.6% 61/116
Бали 67.36 з них 0.75 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 0.54 13 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.0% 16/25
мирний 53.1% 34/64
дон 50.0% 6/12
шериф 33.3% 5/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 64 55.2%
мафія 25 21.6%
шериф 15 12.9%
дон 12 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 13 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-41.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 13 з 31

Останні турніри

13 з 31 топ-41.9%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
116 ігор
Найкращий місяць
грудень 2018 — 66.7% (10/15)
Максимум допів за гру
+0.25 · №4454

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
116 ігор · частки рахуються від них
1 12 10.3% 33.3% 4/12
2 16 13.8% 81.3% 13/16
3 12 10.3% 33.3% 4/12
4 11 9.5% 63.6% 7/11
5 11 9.5% 63.6% 7/11
6 10 8.6% 40.0% 4/10
7 11 9.5% 45.5% 5/11
8 9 7.8% 22.2% 2/9
9 13 11.2% 46.2% 6/13
10 11 9.5% 81.8% 9/11
64 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.9% 57.1% 4/7
2 9 14.1% 77.8% 7/9
3 6 9.4% 33.3% 2/6
4 5 7.8% 60.0% 3/5
5 7 10.9% 71.4% 5/7
6 7 10.9% 42.9% 3/7
7 6 9.4% 66.7% 4/6
8 8 12.5% 25.0% 2/8
9 6 9.4% 50.0% 3/6
10 3 4.7% 33.3% 1/3
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 20.0% 0.0% 0/3
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 2 13.3% 50.0% 1/2
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 2 13.3% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 1 6.7% 100.0% 1/1
25 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 8.0% 0.0% 0/2
2 5 20.0% 100.0% 5/5
3 2 8.0% 50.0% 1/2
4 3 12.0% 66.7% 2/3
5 1 4.0% 100.0% 1/1
6 1 4.0% 0.0% 0/1
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 1 4.0% 0.0% 0/1
9 4 16.0% 50.0% 2/4
10 4 16.0% 100.0% 4/4
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 25.0% 33.3% 1/3
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 3 25.0% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.