Al Capone

255 ігор · остання гра 14 гру 2019
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 грудня 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 255 клубні 248 · турнірні 7
Win-rate 51.4% 131/255
Бали 134.91 з них 0.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 21
Середній ЛХ 0.95 20 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 54.2% 26/48
мирний 53.8% 77/143
дон 47.2% 17/36
шериф 39.3% 11/28

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 143 56.1%
мафія 48 18.8%
дон 36 14.1%
шериф 28 11.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-25.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 8 з 31

Останні турніри

8 з 31 топ-25.8%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 4.50 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
246 ігор
Найкращий місяць
червень 2018 — 72.2% (13/18)
Максимум допів за гру
+0.30 · №4310
Найбільший штраф
−0.50 · №4566

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
255 ігор · частки рахуються від них
1 29 11.4% 37.9% 11/29
2 48 18.8% 47.9% 23/48
3 33 12.9% 42.4% 14/33
4 14 5.5% 57.1% 8/14
5 21 8.2% 61.9% 13/21
6 7 2.7% 57.1% 4/7
7 16 6.3% 62.5% 10/16
8 26 10.2% 57.7% 15/26
9 32 12.5% 62.5% 20/32
10 29 11.4% 44.8% 13/29
143 гри за мирний · частки рахуються від них
1 15 10.5% 60.0% 9/15
2 28 19.6% 42.9% 12/28
3 18 12.6% 55.6% 10/18
4 10 7.0% 60.0% 6/10
5 9 6.3% 66.7% 6/9
6 3 2.1% 66.7% 2/3
7 9 6.3% 55.6% 5/9
8 16 11.2% 56.3% 9/16
9 18 12.6% 66.7% 12/18
10 17 11.9% 35.3% 6/17
28 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 7.1% 0.0% 0/2
2 5 17.9% 60.0% 3/5
3 7 25.0% 28.6% 2/7
4 2 7.1% 0.0% 0/2
5 3 10.7% 33.3% 1/3
6 1 3.6% 100.0% 1/1
7 2 7.1% 50.0% 1/2
8 3 10.7% 66.7% 2/3
9 1 3.6% 100.0% 1/1
10 2 7.1% 0.0% 0/2
48 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 16.7% 12.5% 1/8
2 7 14.6% 85.7% 6/7
3 5 10.4% 20.0% 1/5
4 1 2.1% 100.0% 1/1
5 4 8.3% 75.0% 3/4
6 2 4.2% 50.0% 1/2
7 4 8.3% 75.0% 3/4
8 4 8.3% 50.0% 2/4
9 7 14.6% 71.4% 5/7
10 6 12.5% 50.0% 3/6
36 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 11.1% 25.0% 1/4
2 8 22.2% 25.0% 2/8
3 3 8.3% 33.3% 1/3
4 1 2.8% 100.0% 1/1
5 5 13.9% 60.0% 3/5
6 1 2.8% 0.0% 0/1
7 1 2.8% 100.0% 1/1
8 3 8.3% 66.7% 2/3
9 6 16.7% 33.3% 2/6
10 4 11.1% 100.0% 4/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.