KrAkodil

35 ігор · остання гра 9 жов 2022
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 жовтня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 35 клубні 27 · турнірні 8
Win-rate 57.1% 20/35
Бали 18.83 штраф віднято
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 62.5% 5/8
мирний 52.6% 10/19
мафія 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 54.3%
шериф 8 22.9%
мафія 4 11.4%
дон 4 11.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 11 Tusa SF #1
У середньому топ-45.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 5 з 11

Останні турніри

5 з 11 топ-45.5%
Tusa SF #1 2 жовтня 2022 · AML · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 5 · бали 4.63 · допи — · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Найбільший штраф
−0.50 · Tusa SF #1

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 2 5.7% 100.0% 2/2
2 1 2.9% 100.0% 1/1
3 7 20.0% 42.9% 3/7
4 4 11.4% 75.0% 3/4
5 5 14.3% 80.0% 4/5
6 4 11.4% 50.0% 2/4
7 3 8.6% 33.3% 1/3
8 4 11.4% 50.0% 2/4
9 3 8.6% 33.3% 1/3
10 2 5.7% 50.0% 1/2
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 4 21.1% 25.0% 1/4
4 3 15.8% 66.7% 2/3
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 3 15.8% 66.7% 2/3
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 1 5.3% 0.0% 0/1
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 37.5% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 25.0% 50.0% 1/2
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.