Gulash

102 гри за 2026 рік · 227 загалом ·клубні ігри · остання гра 10 жов 2026
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — MafClub Global
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 57.1% (4/7) 56.3% (18/32) 7 ігор · мало
Доп/гру 1.00 за 7 ігор 1.25 за 32 гри 7 ігор · мало
Мирний 50.0% (3/6) 56.5% (13/23) 6 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 57.1% (4/7) 1 гра · мало
Мафія — 50.0% (1/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 102
Win-rate 58.8% 60/102
Бали 417.00 з них 135.00 допами Середній доп: 1.32
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.38 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 68.8% 11/16
мирний 58.8% 47/80
мафія 40.0% 2/5
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 80 78.4%
шериф 16 15.7%
мафія 5 4.9%
дон 1 1.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
102 гри
Найкращий місяць
червень 2026 — 82.4% (14/17)
Максимум допів за гру
+3.00 · №27903

Активність

59 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
102 гри · частки рахуються від них
1 8 7.8% 50.0% 4/8
2 9 8.8% 66.7% 6/9
3 22 21.6% 63.6% 14/22
4 14 13.7% 64.3% 9/14
5 4 3.9% 75.0% 3/4
6 3 2.9% 66.7% 2/3
7 10 9.8% 90.0% 9/10
8 22 21.6% 31.8% 7/22
9 8 7.8% 62.5% 5/8
10 2 2.0% 50.0% 1/2
80 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 7.5% 50.0% 3/6
2 7 8.8% 71.4% 5/7
3 19 23.8% 57.9% 11/19
4 9 11.2% 77.8% 7/9
5 3 3.8% 66.7% 2/3
6 3 3.8% 66.7% 2/3
7 8 10.0% 87.5% 7/8
8 17 21.2% 29.4% 5/17
9 6 7.5% 66.7% 4/6
10 2 2.5% 50.0% 1/2
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 3 18.8% 100.0% 3/3
4 5 31.2% 40.0% 2/5
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 60.0% 0.0% 0/3
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.