Magenta

172 гри · остання гра 18 жов 2020
Concord, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 жовтня 2020, October GG.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 172 клубні 121 · турнірні 51
Win-rate 48.3% 83/172
Бали 85.37 з них 0.80 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 0.85 13 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.3% 21/38
шериф 52.9% 9/17
мирний 47.3% 44/93
дон 37.5% 9/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 93 54.1%
мафія 38 22.1%
дон 24 14.0%
шериф 17 9.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Alcatraz Cup Qualifications 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 51 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 20 Alcatraz Cup Qualifications 1
У середньому топ-47.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 15 з 23
2018 4 0 2 з 20
2017 1 0 —

Останні турніри

15 з 23 топ-65.2%
October GG 17–18 жовтня 2020 · AML · Сієтл ігор 5 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
33 з 35 топ-94.3%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 9 · перемог 2 · бали 2.05 · допи +0.10 · штраф — · ПУ 1
4 з 20 топ-20.0%
Alcatraz Cup Qualifications 2 3–9 вересня 2018 · AML ігор 8 · перемог 5 · бали 5.85 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
2 з 20 топ-10.0%
Alcatraz Cup Qualifications 1 26 серпня 2018 · AML ігор 8 · перемог 6 · бали 7.14 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
172 гри
Найкращий місяць
травень 2018 — 64.7% (11/17)
Максимум допів за гру
+0.30 · Alcatraz Cup

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
172 гри · частки рахуються від них
1 19 11.0% 42.1% 8/19
2 20 11.6% 55.0% 11/20
3 15 8.7% 40.0% 6/15
4 14 8.1% 50.0% 7/14
5 16 9.3% 43.8% 7/16
6 13 7.6% 23.1% 3/13
7 18 10.5% 44.4% 8/18
8 16 9.3% 62.5% 10/16
9 26 15.1% 50.0% 13/26
10 15 8.7% 66.7% 10/15
93 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 10.8% 50.0% 5/10
2 13 14.0% 61.5% 8/13
3 8 8.6% 25.0% 2/8
4 9 9.7% 44.4% 4/9
5 10 10.8% 40.0% 4/10
6 5 5.4% 40.0% 2/5
7 6 6.5% 33.3% 2/6
8 9 9.7% 66.7% 6/9
9 15 16.1% 53.3% 8/15
10 8 8.6% 37.5% 3/8
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 17.6% 66.7% 2/3
9 4 23.5% 25.0% 1/4
10 4 23.5% 100.0% 4/4
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 10.5% 50.0% 2/4
2 3 7.9% 33.3% 1/3
3 6 15.8% 66.7% 4/6
4 3 7.9% 66.7% 2/3
5 1 2.6% 0.0% 0/1
6 4 10.5% 25.0% 1/4
7 8 21.1% 50.0% 4/8
8 1 2.6% 100.0% 1/1
9 6 15.8% 66.7% 4/6
10 2 5.3% 100.0% 2/2
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 4 16.7% 25.0% 1/4
2 3 12.5% 33.3% 1/3
3 1 4.2% 0.0% 0/1
4 1 4.2% 100.0% 1/1
5 3 12.5% 66.7% 2/3
6 3 12.5% 0.0% 0/3
7 4 16.7% 50.0% 2/4
8 3 12.5% 33.3% 1/3
9 1 4.2% 0.0% 0/1
10 1 4.2% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.