Gor

41 гра за 2026 рік · 174 загалом · остання гра 30 жов 2026
2 турніри ·1× переможець
Los Angeles, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 54.2% (13/24) — 24 гри
Доп/гру 0.19 за 24 гри — 24 гри
Мирний 56.3% (9/16) — 16 ігор
Шериф 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Мафія 40.0% (2/5) — 5 ігор · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 41
Win-rate 39.0% 16/41
Бали 99.50 з них 10.50 допами Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 37.9% 11/29
шериф 33.3% 1/3
мафія 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 70.7%
мафія 6 14.6%
шериф 3 7.3%
дон 3 7.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Alcatraz Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 23 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 35 Alcatraz Cup
У середньому топ-33.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 20 з 31
2018 1 0 1 з 35

Останні турніри

20 з 31 топ-64.5%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 2 · бали 2.53 · допи — · штраф — · ПУ 2
1 з 35 перемога
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 16 · перемог 13 · бали 18.71 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
41 гра
Максимум допів за гру
+2.00 · №29344

Активність

18 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 11 26.8% 27.3% 3/11
2 6 14.6% 16.7% 1/6
3 3 7.3% 33.3% 1/3
4 5 12.2% 40.0% 2/5
5 2 4.9% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 2.4% 0.0% 0/1
8 5 12.2% 80.0% 4/5
9 3 7.3% 33.3% 1/3
10 5 12.2% 40.0% 2/5
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 31.0% 33.3% 3/9
2 5 17.2% 20.0% 1/5
3 1 3.4% 0.0% 0/1
4 3 10.3% 33.3% 1/3
5 2 6.9% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 3.4% 0.0% 0/1
8 4 13.8% 75.0% 3/4
9 2 6.9% 0.0% 0/2
10 2 6.9% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 33.3% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.