Marla Singer

84 гри · остання гра 15 гру 2019
San Francisco, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 грудня 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 84 клубні 51 · турнірні 33
Win-rate 54.8% 46/84
Бали 48.26 з них −0.10 допами · штраф віднято Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.33 3 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 6/8
шериф 66.7% 2/3
мирний 52.9% 27/51
мафія 50.0% 11/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 51 60.7%
мафія 22 26.2%
дон 8 9.5%
шериф 3 3.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 33 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 20 Alcatraz Cup Qualifications 1
У середньому топ-44.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 16 з 31
2018 3 0 4 з 20

Останні турніри

16 з 31 топ-51.6%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 3.50 · допи — · штраф — · ПУ —
23 з 35 топ-65.7%
Alcatraz Cup 5–7 жовтня 2018 · AML ігор 10 · перемог 3 · бали 3.50 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ —
8 з 20 топ-40.0%
Alcatraz Cup Qualifications 2 3–9 вересня 2018 · AML ігор 8 · перемог 4 · бали 5.00 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
4 з 20 топ-20.0%
Alcatraz Cup Qualifications 1 26 серпня 2018 · AML ігор 8 · перемог 6 · бали 6.28 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
58 ігор
Найкращий місяць
вересень 2018 — 44.4% (8/18)
Максимум допів за гру
+0.30 · Alcatraz Cup Qualifications 2
Найбільший штраф
−0.50 · №2639

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
84 гри · частки рахуються від них
1 9 10.7% 77.8% 7/9
2 7 8.3% 42.9% 3/7
3 7 8.3% 85.7% 6/7
4 7 8.3% 42.9% 3/7
5 8 9.5% 37.5% 3/8
6 11 13.1% 36.4% 4/11
7 8 9.5% 50.0% 4/8
8 10 11.9% 50.0% 5/10
9 8 9.5% 62.5% 5/8
10 9 10.7% 66.7% 6/9
51 гра за мирний · частки рахуються від них
1 5 9.8% 60.0% 3/5
2 3 5.9% 66.7% 2/3
3 6 11.8% 83.3% 5/6
4 5 9.8% 40.0% 2/5
5 3 5.9% 33.3% 1/3
6 8 15.7% 37.5% 3/8
7 6 11.8% 50.0% 3/6
8 4 7.8% 50.0% 2/4
9 7 13.7% 57.1% 4/7
10 4 7.8% 50.0% 2/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
22 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 13.6% 100.0% 3/3
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 4 18.2% 25.0% 1/4
6 2 9.1% 0.0% 0/2
7 2 9.1% 50.0% 1/2
8 4 18.2% 25.0% 1/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 18.2% 75.0% 3/4
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 0.0% 0/2
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 100.0% 2/2
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.