Lanza

231 гра · остання гра 15 гру 2019
Palo Alto, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 грудня 2019, The Black Cat Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 231 клубні 224 · турнірні 7
Win-rate 57.6% 133/231
Бали 137.53 з них 0.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 22
Середній ЛХ 0.95 22 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 65.6% 21/32
дон 64.0% 16/25
шериф 61.5% 16/26
мирний 54.1% 80/148

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 148 64.1%
мафія 32 13.9%
шериф 26 11.3%
дон 25 10.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 31 NY/SF Tournament
У середньому топ-16.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2019 1 0 5 з 31

Останні турніри

5 з 31 топ-16.1%
NY/SF Tournament 2–3 лютого 2019 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
167 ігор
Найкращий місяць
квітень 2017 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.25 · №2617
Найбільший штраф
−0.50 · №2611

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
231 гра · частки рахуються від них
1 27 11.7% 44.4% 12/27
2 11 4.8% 72.7% 8/11
3 24 10.4% 70.8% 17/24
4 34 14.7% 55.9% 19/34
5 25 10.8% 52.0% 13/25
6 26 11.3% 61.5% 16/26
7 26 11.3% 53.8% 14/26
8 27 11.7% 63.0% 17/27
9 17 7.4% 58.8% 10/17
10 14 6.1% 50.0% 7/14
148 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 15 10.1% 40.0% 6/15
2 9 6.1% 77.8% 7/9
3 16 10.8% 56.3% 9/16
4 23 15.5% 56.5% 13/23
5 15 10.1% 46.7% 7/15
6 15 10.1% 53.3% 8/15
7 14 9.5% 50.0% 7/14
8 17 11.5% 58.8% 10/17
9 14 9.5% 50.0% 7/14
10 10 6.8% 60.0% 6/10
26 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 11.5% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 3.8% 100.0% 1/1
4 4 15.4% 50.0% 2/4
5 6 23.1% 66.7% 4/6
6 3 11.5% 100.0% 3/3
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 5 19.2% 60.0% 3/5
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 7.7% 50.0% 1/2
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 15.6% 60.0% 3/5
2 1 3.1% 100.0% 1/1
3 3 9.4% 100.0% 3/3
4 4 12.5% 50.0% 2/4
5 3 9.4% 66.7% 2/3
6 6 18.8% 66.7% 4/6
7 5 15.6% 40.0% 2/5
8 3 9.4% 66.7% 2/3
9 2 6.2% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
25 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 16.0% 50.0% 2/4
2 1 4.0% 0.0% 0/1
3 4 16.0% 100.0% 4/4
4 3 12.0% 66.7% 2/3
5 1 4.0% 0.0% 0/1
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 5 20.0% 80.0% 4/5
8 2 8.0% 100.0% 2/2
9 1 4.0% 100.0% 1/1
10 2 8.0% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.