Kat

24 гри за 2026 рік · 29 загалом ·клубні ігри · остання гра 3 жов 2026
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 83.3% (5/6) 41.7% (5/12) 6 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 6 ігор 0.00 за 12 ігор 6 ігор · мало
Мирний 50.0% (1/2) 33.3% (3/9) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (3/3) 66.7% (2/3) 3 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 24
Win-rate 58.3% 14/24
Бали 14.00
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 3/3
мафія 85.7% 6/7
мирний 38.5% 5/13
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 54.2%
мафія 7 29.2%
дон 3 12.5%
шериф 1 4.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
24 гри

Активність

9 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 2 8.3% 100.0% 2/2
2 3 12.5% 33.3% 1/3
3 3 12.5% 66.7% 2/3
4 4 16.7% 75.0% 3/4
5 1 4.2% 100.0% 1/1
6 2 8.3% 0.0% 0/2
7 1 4.2% 0.0% 0/1
8 2 8.3% 50.0% 1/2
9 4 16.7% 75.0% 3/4
10 2 8.3% 50.0% 1/2
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 23.1% 66.7% 2/3
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 2 15.4% 0.0% 0/2
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.