Spink

65 ігор ·клубні ігри · остання гра 2 бер 2012
Vancouver, BC, Canada · домашній клуб — Mafia of Vancouver in Russian
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 березня 2012, Mafia of Vancouver in Russian.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 65
Win-rate 44.6% 29/65
Бали 31.47
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.00 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мафія 66.7% 8/12
шериф 40.0% 2/5
мирний 36.4% 16/44

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 67.7%
мафія 12 18.5%
шериф 5 7.7%
дон 4 6.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
65 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
65 ігор · частки рахуються від них
1 4 6.2% 25.0% 1/4
2 5 7.7% 60.0% 3/5
3 2 3.1% 50.0% 1/2
4 10 15.4% 50.0% 5/10
5 10 15.4% 30.0% 3/10
6 16 24.6% 31.3% 5/16
7 5 7.7% 20.0% 1/5
8 4 6.2% 75.0% 3/4
9 5 7.7% 80.0% 4/5
10 4 6.2% 75.0% 3/4
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.5% 0.0% 0/2
2 4 9.1% 50.0% 2/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 9 20.5% 44.4% 4/9
5 7 15.9% 14.3% 1/7
6 10 22.7% 30.0% 3/10
7 4 9.1% 0.0% 0/4
8 3 6.8% 66.7% 2/3
9 3 6.8% 100.0% 3/3
10 2 4.5% 50.0% 1/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 3 60.0% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 2 16.7% 100.0% 2/2
6 3 25.0% 33.3% 1/3
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.